TOPlist

Recenze profi kempinkového lehátka / křesla 2v1

Často jezdím na ryby, případně občas se ženou na prodloužené víkendy do kempů a spím v obou případech ve stanu, kde bývá přeci jen na jaře, nebo koncem léta chladněji. Navíc spaní na zemi (resp. karimatce) není zrovna vrcholem pohodlí. Proto jsem se rozhodl, že bych si pořídil nějakou kvalitnější kempinkovou postel s různými možnostmi nastavení, kterou bych mohl ideálně používat na rybách před den i jako místo pro sezení a přes noc pak na spaní.

Moje nároky na kempinkové lehátko a jeho výběr

Díval jsem se po několika různých modelech a výrobcích. Nechtěl jsem kupovat vysloveně nejlevnější řešení, ale také se mi nechtělo platit za ultra drahé značky určené především pro rybáře. Nakonec jsem se rozhodl pro kompromis v podobě už dříve odzkoušené značky Divero, se kterou jsem byl v minulosti až na maličkosti opravdu spokojený. U vybraného modelu kempinkového lehátka mě zaujala především možnost polohovat opěradlo tak, že z něj lze prakticky udělat i kempinkovou židli, resp. křeslo, které můžu používat při rybaření, nebo např. na chatě. Dalším významným plus byly nastavitelné nohy, jejichž délku je možno přizpůsobit a tak lehátko používat i na nejrůznějším nerovném terénu.

Jak se mi tedy nakonec lehátko Divero líbilo

Trochu mě zklamalo balení, kdy bylo lehátko zabaleno jen silnější fólii, což dle mého názoru pro přepravu není dostatečné. Po rozbalení jsem ale naštěstí zjistil, že nic není poškrábané, ani jinak poškozené, takže bylo vše bez problému. Potvrdilo se mi to, co jsem předpokládal při objednávce- tzn., že lehátko není nijak přehnaně bytelné a v určitých partiích by mohl být materiál silnější. Na druhou stranu by pak toto kempinkové lehátko přibralo na hmotnosti, takže tento fakt hodnotím jen minimálně záporně. Každopádně to vypadá, že všechny důležité funkční části jsou dostatečně odolné a věřím, že toto kempinkové lehátko vydrží poměrně dlouhou dobu. Mile mě překvapilo celkové pohodlí, stejně jako materiál polstrování, který je dosti bytelný, ale zároveň měkký a dobře se na ně sedí i leží. Když mám všechno shrnout, tak se dle mého názoru jedná o zajímavou možnost koupě pro středně časté používání. Opravdu vášnivým rybářům a jiným lidem, kteří jej chtějí používat velmi často bych asi doporučil spíše některý z dražších modelů, které jsou ale zase ve většině případů těžší.

 

DALŠÍ ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Filtrované HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <font>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
9 + 3 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.


ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY