TOPlist

Recenze skládací kempinkové profi židle Divero

Jelikož trávím poměrně dost času v kempu, na rybách, nebo na chatě a často se mi hodí vhodné místo pro sezení, pořídil už jsem si dříve klasickou kempinkovou židli za pár korun v supermarketu. Byl jsem s ní poměrně spokojený a vydržela dlouho, ale letos se na jejím potahu začaly objevovat trhlinky a já jsem se rozhodl, že je vhodná doba na pořízení něčeho kvalitnějšího.

Požadavky na kempinkovou židli

Často se mi stávalo, že jsem musel umístit židli do svahu, nebo na nerovný terén, což nebylo často vůbec příjemné a židle pak byla hodně nestabilní. Proto jsem začal hledat nějaký model s teleskopickými nohami. Navíc jsem chtěl funkci polohování opěradla pro větší komfort a polstrovaný sedák + opěrku zad. Většinou jsem se dostával na produkty okolo 5000,-Kč, což už se mi zdálo příliš, ale posléze jsem narazil na doporučení kempinkových židlí Divero za rozumné ceny. Nakonec jsem vybral model viz. obrázek, který disponuje prakticky vším, co jsem očekával. Židli jsem objednal za cenu těsně pod 2000,-Kč.

Jak si tedy židle vede

Samotné balení mě trochu zklamalo, protože byla židle zabalená jen v silnějším igelitu. Naštěstí to ale neznamenalo jakékoliv poškození. Po rozbalení mě naopak příjemně překvapily sváry a kvalita potahu- v této cenové relaci jsem předpokládal spíše horší zpracování. Systém teleskopických nohou je výborně řešený, protože stačí zatlačit na páčku ve spodní části nohy, samotnou nohu pak prodloužit na požadovanou délku a páčku opět povolit. Systém funguje spolehlivě a doufám, že tomu tak bude i nadále. Mechanismus sklápění je též bez připomínek. Co bych osobně změnil je tloušťka polstrování, které by mohlo být o něco silnější- přeci jen spodní příčná trubka konstrukce v určitých polohách mírně tlačí do spodní strany stehen- není to ale nic zásadního a celkově můžu tuto kempinkovou židli jen doporučit.

Komentáře

Přidat komentář

Filtrované HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <font>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
5 + 2 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.


ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY