Apartmány Plzeňsko - Slevy, Last Minutes

Kemp Karolina - Balíčky na srpen á 25% sleva

Kemp Karolina - sleva 25%
Termín: 
Úterý, 20. Srpen 2019 - Sobota, 31. Srpen 2019
Cena: 
od 950.- /den/chata
Platnost nabidky: 
Do 31.08.2019
Oblast: 
Český les - Slavkovský les
Region: 
okres Tachov

Kemp Karolina (pro rodiny s dětmi) naleznete v panenské přírodě Západních Čech. Camp leží v okresu města Tachov na rozhraní CHKO Českého lesa a Slavkovského lesa nedaleko obce Brod nad Tichou. Kemp je vhodný pro letní dovolenou, rodinné ubytování, stanování. Tento poklidný kemp i autokemp je vybavený i plochami pro karavany a obytné vozy.

Apartmán McVítek na Šumavě

Luxusní apartmán McVitek - Šumava
Oblast: 
Šumava, Západní Čechy
Region: 
Plzeňsko

Apartmán McVítek se nachází v Sušici v Plzeňském kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Všechny apartmány s možností vlastního stravování mají parkety, TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyni s myčkou nádobí a vlastní koupelnu s vanou nebo sprchou. K dispozici je mikrovlnná trouba, toustovač, lednice a kávovar. V okolí se můžete věnovat cyklistice.

Apartmán v Sušici

Horský apartmán v Sušici - Šumava
Oblast: 
Šumava, Západní Čechy
Region: 
Plzeňsko

Apartmán "Pod Rokem" se nachází v Sušici a nabízí zázemí pro grilování, zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory, do zahrady a na město. Tento přízemní apartmán má 1 ložnici, kabelovou TV s plochou obrazovkou a plně vybavenou kuchyň se sporákem. Personál nepřetržitě otevřené recepce hovoří česky, německy a anglicky. Využít lze terasu i lyžárnu a v okolí se věnovat lyžování.