Kemp Karolina, TachovKemp a ubytování RadavaKemp Na Terasách - LipnoChatky Zrůbek - ubytování SlapyKemp Podroužek - jižní ČechyKemp a restaurant BezdrevKemp Keramika

Autokemp Karlštejn

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování v kempu Karlštejn

Ubytování v 10 dvoulůžkových a čtyřlůžkových chatách(peřiny, povlečení, elektřina, veranda) - kapacita 34 lůžek + 9 přistýlek

Ubytování ve stanech - kapacita 120 míst

Ubytování s karavanem - 48 elektrických přípojek

  • Sprchy,teplá a studená voda
  • Občerstvení - snídaně, obědy, večeře
  • Příjemné a klidné prostředí na břehu Berounky

Celkový pohled kempuhrad z golfu

 

Možnosti sportovního a kulturního vyžití v Karlštejně a okolí

Sport:
stolní tenis, tenis, golf, fotbal, volejbal, jízda na koni, rybaření, kanoistika, turistika, cykloturistika, koupání, střelba z brokových zbraní na asfaltové terče.

Zábava, kultura:
V pátek a sobotu diskotéky nebo živá hudba, výlety kočárem nebo na koních, vyhlídkové lety helikopterou nebo balónem.Návštěva Muzea Hodin,Muzea Betlémů nebo Wax musea.

 

RecepcePohled přes řeku

 

 

 

 

Galerie
Ceník

AUTOKEMP KARLŠTEJN JE V PROVOZU OD 28.3.2013 DO 6.10.2013

  Cena za 1 den pro sezónu 2013
 CenaSleva pro školy
OSOBA 60 Kč50 Kč
DĚTI OD 5 DO 15 LET20 Kč 
PES 20 Kč 
STAN 60 Kč50 Kč
OBYTNÝ KARAVAN PRONÁJEM       maximálně 3 OSOBY550 Kč celkem + rekreační poplatek420 Kč celkem + rekreační poplatek
CHATY - MALÁ 2 osoby260 Kč + poplatek za osobu + rekreační poplatek200 Kč + poplatek za osobu + rekreační poplatek
CHATY - VELKÁ 4 osoby520 Kč + poplatek za osobu + rekreační poplatek400 Kč + poplatek za osobu + rekreační poplatek
PŘISTÝLKA 60 Kč 50 Kč
OBYTNÝ PŘÍVĚS70 Kč
KARAVAN MOBILNÍ100 Kč
AUTO40 Kč
AUTOBUS150 Kč
MOTORKA,PŘÍVĚS 20 Kč
NÁKLADNÍ AUTO100 Kč
LOĎ10 Kč
SPRCHA - mincovníky10 Kč
El.PŘÍPOJKA KARAVAN 70 Kč
EL.PŘÍPOJKA CHATY7 Kč/jedn.
REKREAČNÍ POPLATEK10 Kč

Nakládka a vykládka lodí                                           40 Kč

KRÁTKODOBÉ POBYTY: 20 Kč/dospělá osoba   10 Kč/dítě   (bez ubytování )

KRÁTKODOBÉ PARKOVÁNÍ AUT: 40 Kč/auto

 
Kontakt

Přímé kontakty naleznete ZDE

Kontaktní formulář
REZERVACE
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
8 + 2 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.
Okolí

Výlety v okolí 
 

Amerika se říká skupině vápencových lomů poblíž obce Mořina. Ale pokud jste čekali výlet do USA, nemusíte být ještě zklamáni. Lomu Velká Amerika se kvůli podobnosti s americkými kaňony říká český Grand Canyon a určitě ho znáte třeba z filmu Limonádový Joe. Velká Amerika je největší ze všech lomů, je asi 750 m dlouhá, 150 m široká a 67 m hluboká. Těžba tu byla zastavena v roce 1963 a na dně lomu se nachází asi 10 metrů hluboké jezero s křišťálově čistou vodou. Od Velké Ameriky směrem k vápence uvidíte lom Mexiko. Můžete se podívat i na Malou Ameriku a spoustu dalších menších lomů. Pověstné jsou na Americe i štoly, kterých je obrovské množství.
 
amerika
Matoucí je i to, že téměř všechny, ale hlavně ty méně známé, mají spoustu různých jmen. Spletité chodby, jeskyně a příroda vždy lákaly nejen speleology, ale i trampy, dobrodruhy a hledače pokladů. Nejspíš proto jsou lomy Amerika opředeny spoustou legend. Nejznámější jsou pověsti o Hagenovi. Podle některých to byl příslušník SS, který se ve štolách schovával po válce, ostatní tvrdí, že pověsti vznikly jenom proto, aby odradily zvědavé turisty od vstupu do nebezpečných chodeb.
 
 
 
amerika
V Americe můžeme dokonce najít Hagenovu štolu, jezírko a traverzu, na které prý věšel svoje oběti. Říká se, že kdo na ni třikrát zaklepe a řekne: Hagene, vem si mě, ten do roka zemře. Pohled z výšky Ať už kvůli strašlivému Hagenovi, nebezpečným

stezkám, nebo vzácné přírodě, je do lomu vstup zakázán. Přesto si ho můžete prohlédnout z vyhlídkové terasy nebo obejít po pěšinkách vedoucích kolem. Pokud vám to nebude stačit, stačí dojít do nedalekého letiště v Bubovicích a zaplatit si vyhlídkový let nad Amerikou. Z ptačí perspektivy vypadá ještě lépe. Nedaleko najdete i skanzen těžby vápence „Solvayovy lomy“.

 

Bubovické vodopády

Zveme Vás na krátkou procházku nebo velký výlet k Bubovickým vodopádům. Nepředstavujte si žádnou Niagaru. Bubovický potok je jen malá strouha, často zcela bez vody. Přesto na něm, cca 2,5km nad obcí Srbsko najdete pěkné malé vodopády. V zimě bývají zamrzlé a v tu dobu jsou nejmohutnější. Díky mrazivém údolí zde led vydrží poměrně dlouho. A kdybyste přeci jen přišli po oblevě a led byl pryč, tak budete mít alespoň štěstí v tom, že je ve vodopádech dostatek vody.
zamrzlé vodopády
Autem se k vodopádům nedostanete. Z obce Srbsko musíte jít pěšky. Nejdříve po žluté značce a od Kubrychtovy boudy pak po červené. Bude-li opravdu mráz, doporučujeme se vrátit zpátky. A to buď do Srbska nebo na křižovatku se žlutou a pak dál po červené (cestě Vojty Náprstka – nejstarší značené turistické cestě v ČR) kolem Královy studně a Dubu sedmi bratří na Mořinu nebo na Karlštejn.
Když není sníh či led, můžete jít po červené dál až do Svatého Jana pod Skalou. Cesta vede po kamenech nahoru a dolů, proto není za pravého zimního počasí zrovna nejbezpečnější. Cesta přes vodopády není vhodná ani pro cyklisty, rodiče s kočárky nebo běžkaře. Ale těch pár kilometrů k vodopádům hravě každý zvládne i po svých.
 

 

balon

Rozhledny a vyhlídky

Pohledy shora na krajinu, vesničky a další zajímavosti mají svoje neopakovatelné kouzlo. Karlštejnsko je kopcovitou oblastí, a tak je zde plno míst, kde se můžete rozhlédnout po kraji. Na Černošice se můžete podívat ze Staňkovky. Je to místo přístupné od silnice na Kosoř. Skála nad Černošicemi je bez zábradlí, musíte tedy být opatrní. Proti proudu řeky Berounky se dostanete do Řevnic. Vyšplháte-li přes náměstí, kolem lesního divadla až na vrch Babku, uvidíte údolí této části Berounky z druhé strany. Na místě s výhledem kdysi stávala malá rozhledna a město Řevnice zde chce vybudovat novou.Dobrý rozhled skýtá i sám hrad Karlštejn i srbské skály. Samostatnou kapitolou vyhlídek je obec Tetín. Poloha obce nad řekou Berounkou skýtá hned několik vyhlídek.rozhledna studený vrchZ tetínského hradu směrem po vodě až k Srbsku, nebo od kostela směrem k Berounu. Krásný výhled na samotný Tetín je z druhé strany od cyklostezky Beroun – Srbsko nebo přímo ze silnice z Berouna do Srbska. Vyhlídka ve Svatém Janu pod Skalou je přímo u Křížku nad obcí. Dostanete se k ní úzkou cestičkou zleva kolem kláštera. Rozsahem malé, ale i tak krásné jsou vyhlídky na lom Velká Amerika, které jsou propojeny stezkou. A samozřejmě nesmíme zapomenou na nejvyšší bod celého Karlštejnska - rozhlednu Studený vrch, o které se více dozvíte v samostatné kapitolce níže. Zcela nová rozhledna stojí u osady Lhota u Vráže. Vyrazíte-li z Prahy a jejího těsného okolí, překvapí vás první nečekaná vyhlídka – v Lanovém centru v Ořechu. A nemusíte se bát. Nahoru vyšplháte po dřevěných schodech a rozhled je zajímavý.

 

 

Muzeum betlémů

Muzeum betlémů vzniklo v roce 1995 na základě soukromé sbírky betlémů
a lidového umění. Je zde vystavena kvalitní kolekce starých českých betlémů
vyřezávaných ze dřeva, ale je možné vidět i betlémy z raritních materiálů jako např.
cukr nebo chleba. Tři podlaží barokního domu jsou vybavena historickým nábytkem,
obrazy, podmalbami na skle a dřevořezbami.

Lákadlem pro děti je několik mechanických betlémů, z nichž většinu si mohou
samy spouštět.

V nejnižší části domu jsou dvě podlaží barokních sklepení, kde je instalována stálá
výstava o dějinách vinařství na Karlštejně.

Od poloviny listopadu se muzeem line vůně perníku, protože začíná tradiční výstava perníkových betlémů. Účastní se jí perníkářky z blízkého okolí,
ale často i ze vzdálenějších míst.

                                                      

WAX Museum

První MUSEUM VOSKOVÝCH FIGURÍN v PRAZE, bylo slavnostně otevřeno za účasti politických i kulturních osobností v březnu roku 1997. Myšlenku na jeho vytvoření se zabýval jeho majitel, p. Zdeňek Kočík, již řadu let. Po rozhodnutí, že museum vytvoří ryze český tým složený ze špičkových sochařů, architektů a vizážistů, se po dlouholeté usilovné práci podařilo toto museum vytvořit. Po obrovském zájmu jak domácích, tak i zahraničních návštěvníků, se tato skupina rozhodla zrealizovat projekty.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

Recenze ubytování

Obrázek uživatele lucnka78@seznam.cz
lucnka78@seznam.cz (nepřihlášený) 25. Červenec 2013 - 15:39
Počet hlasů: 535
do 15.8
Hodnocení: 
0
No votes yet
Obrázek uživatele Iveta Špásová
Iveta Špásová (nepřihlášený) 7. Červenec 2013 - 13:10
Počet hlasů: 586
Ráda bych vyjádřila velikou spokojenost s poskytovanými službami v autokempu Karlštejn. Kemp jsme navštívily začátkem července, tedy krátce po povodních. Povodeň v autokempu způsobila velké škody dosáhla do výše 1,80 cm. Přesto byl kemp v naprostém pořádku a čistotě. Zvládnout autokemp uklidit a opravit muselo stát veliké úsilí. Chtěla bych poděkovat za velikou vstřícnost obsluhy a ochotu se kterou se o nás v autokempu Karlštejn starali. Tento autokemp lze jen doporučit i pro krásné okolí. S pozdravem I.Špásová
Hodnocení: 
0
No votes yet
Obrázek uživatele vera
vera (nepřihlášený) 22. Červen 2013 - 13:20
Počet hlasů: 529
prosim vas chtela jsem se zeptat na kolik by nas vysla rezervace chatty pro 2 osoby a to od 20.7.do 27.7.2013.a co se v te chatce nachazi.dekuji za odpoved.
Hodnocení: 
0
No votes yet
Obrázek uživatele Admin
Admin 24. Červen 2013 - 12:15
Počet hlasů: 501
dobrý den, chatka 2lůžka vychází na noc 400Kč..ostatní info na našich stránkách www.karlstejn-kemp.cz
Hodnocení: 
0
No votes yet

 

UPŘEDNOSTŇUJEME TÝDENNÍ TURNUSY

 

Pro psaní recenzí se přihlaste nebo zaregistrujte.

Kemp, autokempy, Evropa