Chalupa u Jezerního potoka

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Naše nově zrekonstruovaná chaloupka stojí v samotném srdci Šumavy, u obce Nová Pec, která je vzdálená necelých 400 metrů. Chalupa je určena pro 8 osob. Jsou zde 3 dvoulůžkové ložnice a v každé je navíc jedna matrace, která může sloužit jako přistýlka. Dále jsou ve společenské místnosti dvě rozkládací postele. Pro regeneraci jsme pro Vás připravili infrasaunu z kvalitní kanadské borovice, ze které můžete skočit rovnou do Jezerního potoka. Po celý podzim a zimu Vás bude zahřívat nový plněautomatizovaný ekologický kotel od rakouské firmy Okofen. Zdarma mají hosté k dispozici pramici na Lipno vhodnou i pro rybaření, in line brusle, horské kolo, keramickou pec, volejbalové i fotbalové míče, společenské hry, atd. Za poplatek si pak lze využít saunu, pronajmout kajutovou plachtenici, projížďky na koních, snowboardy a školu snowboardingu, malou vinotéku.

 

Společenská místnost:

Společenská místnost je útulně zařízená, krbové kamna dodávají tu správnou chalupářskou atmosféru, ideální místo pro příjemně strávený večer. V místnosti je kožená pohovka, která se dá rozložit na dvoulůžko a křeslo, masivní stůl s mramorovou deskou, TV se satelitem, reciever a repro Tannoy. Dále jsou k dispozici dvě rozkládací postele, kde se pohodlně vyspí 2 osoby.

Předsíň:

Velká předsíň slouží k uschování kol, snowboardů, lyží a také pro přezouvání bot.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Jihočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI