Chata Dvořiště

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování v chatě se nachází v Jižních Čechách, 10 km od lázeňského města Třeboň. Je umístěná v chatové oblasti na břehu rybníka Dvořiště. Chata je dřevěná, patrová – v přízemí se nachází předsíň, kuchyňka vybavena plynovým sporákem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, kávovarem, sociální zařízení (splachovací záchod, sprchový kout) a obývací pokoj, ze kterého vedou schody do prvního patra. V prvním patře jsou dvě ložnice a terasa. Maximální počet lůžek je pět. Vítáni jsou i zvířecí členové rodiny. Základní potraviny lze koupit v sezóně ve stánku asi 300 m od chaty, kde je také restaurace. Ostatní zboží pak v blízkých obcích Lomnice nad Lužnicí, Slověnice (cca 3 km). Přes chatovou oblast vedou dobře značené cyklistické stezky, dalším příkladem sportovního vyžití jsou blízké tenisové kurty, pingpongový stůl, patří do vybavení chaty, koupání nebo jízda na člunu (také součástí chaty). Další možnosti sportu i odpočinku lze nalézt v Třeboni.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Jihočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI