Chata Marion

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

CHata Marion - nový objekt, postavený v roce 2006, určený pro rodinnou dovolenou. Dvoupodlažní zděný dům s roubením z masivních klád nabízí komfortní ubytování 12ti osob s možností vlastního vaření. Malá chata je v těsném sousedství chaty Marion a nabízí samostatné ubytování až pro 5 osob v nově zrenovovaném zděném objektu. Chata Marion v přízemí disponuje prostorným sklepem, určeným k úschově kol, lyží, nebo jiného vybavení, které si chcete o své dovolené užít a rádi by jste je měli pod zámkem. Dále je zde pro případ nepříznivého počasí k dispozici stolní fotbal a elektrické šipky. Základní kapacita celé chaty je 12 lůžek s možností dětských přistýlek. Hostům je také k dispozici terasa s možností večerního posezení a grilování a přilehlá zahrada s hřištěm a dětským koutkem (2x houpačka + skluzavka).

Jejich výhodná pozice na okraji rekreační oblasti Jenišov u města Horní Planá v jižních Čechách přímo vybízí ke strávení dovolené ve Vašem oblíbeném stylu – koupání v blízké Lipenské přehradě (350 m), cyklistické výlety (cyklotrasa přímo u domu), lyžařské radovánky, houbaření, rybaření, jízda na koni, nebo jakékoliv další aktivity, které nabízí turisticky velmi dobře vybavený region.

Další chaty a chalupy v oblasti Jihočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI