Penzion Jihočeská Salaš

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Salaš nabízí komfortní ubytování ve třech třílůžkových pokojích, jednom čtyřlůžkovém pokoji a jednom kompletně vybaveném apartmánu s kuchyňským koutem a samostatnou ložnicí. Maximální počet lůžek je 17. K dispozici je dětská postýlka. Našim hostům nabízíme široké spektrum sportovního vyžití. Zdarma je k dispozici koupací jezírko, zatravněné hřiště na míčové hry, pískoviště, trampolína, cvičné odpaliště s jednou jamkou.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI