Penzion Příbrazský

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

V našem rodinném penzionu naleznete pohodu a klid. Nejčastěji u nás potkáte rodiny s dětmi, seniory a sportovce. Od roku 2007 pro vás postupně rekonstruujeme původní zemědělskou usedlost. Nabízíme vám nejen nové moderně vybavené apartmány, ale i rozlehlou přírodní zahradu s dětským hřištěm a cvičebními prvky pro seniory a dospělé. V roce 2014 jsme dokončili v pořadí 6. a 7. apartmán Potěšil a Naděje. Apartmán Naděje navíc splňuje podmínky bezbariérového přístupu a bezbariérového sociálního zařízení. Všech 7 apartmánů disponuje vlastní plně vybavenou kuchyní, TV, Wi-fi a vlastním sociálním zařízením. 3 apartmány (Skutek, Rod, Víra) jsou apartmány galeriové s ložnicí v podkroví, ostatní (Láska, Dobrá Vůle, Potěšil a Naděje) jsou standardní, buď přízemní či podkrovní. Součástí penzionu je uzamykatelné parkoviště, prostorný dvůr s možností grilování, stodola vhodná k úschově kol či posezení při špatném počasí.  Ke každému apartmánu náleží zahradní nábytek a slunečník.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI