Penzion Sýkorka

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Náš penzion Vás zve do krásného prostředí Šumavských hor s bohatou nabídkou rekreačních možností ať už na kole, lyžích nebo pěších výletech. Objekt disponuje 3 pokoji. Pro všechny pokoje je k dispozici veliký balkon, přístupný ze společné chodby. Pozemek kolem domu je oplocen. Za domem je ohniště pro grilování. Možnost půjčení horských kol za poplatek u majitelky objektu. Parkování je před domem. V zimních měsících je cca 300 m od objektu vzdálen lyžařský vlek pro začínající lyžaře a 250 m lyžařský vlek pro zdatné lyžaře. Je zde provoz pro děti a lyžařská škola. Upravován je snowboardový svah s rampou. V místě jsou dva kryté bazény sauna a výřivka. V letních měsících je zde nespočet cyklotras po okolí. Tenisové kurty, minigolf, plážový volejbal, hřiště na nohejbal. Mimo sezónu je zde v podzimních měsících houbařský ráj.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI