Penzion u Náměstí

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Jsme rodinný penzion. Nabízíme ubytování v centru města Český Krumlov, které je zapsáno na seznam historického a kulturního dědictví UNESCO. V rámci ubytování nabízíme také vlastní uzamykatelné parkoviště a wifi připojení. Poblíž pensionu se náchází dětské hřiště, půjčovna kol a raftů.

Nabízíme ubytování v historickém domě, který vznikl kolem roku 1530 jako přístavba k hlavní městské hradbě ze 13. století. Penzion se nachází přímo pod kostelem Sv. Víta, cca. 20 m od hlavního náměstí.

Pro naše hosty jsme připravili 12 lůžek v pokojích s koupelnou, WC, internetem, TV se satelitem, a ledničkou. Součástí objektu je vlastní uzamykatelné parkoviště vzdálené 400m od pensionu. Dětské hřiště se nachází ve vzdálenosti přibližně 100m.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0