Penzion U Štoly

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion "U Štoly" Vám nabízí celoroční ubytování v klidném prostředí obce Úsilné. Celková kapacita penzionu je 13 lůžek/4 pokoje, celý objekt je nekuřácký. Každý pokoj má vlastní WC a sprchový kout, TV dle zájmu. V celém objektu je možnost připojení k WI-FI. V nekuřácké kavárně, která se nachází v přízemní části penzionu je možné servírovat snídaně, popř. po dohodě večeře. Dětský koutek uvnitř i venku. Nekuřácká kavárna má kapacitu 35-40 míst, nabízíme k firemním večírkům, přednáškám..Parkoviště u penzionu zdarma. Vaši domácí mazlíčci jsou u nás vítáni. Vaše kola můžete zaparkovat v přilehlé garáži nebo si můžete půjčit kolo u nás. V létě můžete grilovat na otevřeném ohništi a posedět v pergole.

 

Rozmístění lůžek:

  • 1 x 2 - lůžkový pokoj s příslušenstvím v přízemí
  • 1 x 3 - lůžkový pokoj s příslušenstvím v podkroví
  • 2 x 4 - lůžkový pokoj s příslušenstvím v podkroví

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI