Penzion U Štoly

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion "U Štoly" Vám nabízí celoroční ubytování v klidném prostředí obce Úsilné. Celková kapacita penzionu je 13 lůžek/4 pokoje, celý objekt je nekuřácký. Každý pokoj má vlastní WC a sprchový kout, TV dle zájmu. V celém objektu je možnost připojení k WI-FI. V nekuřácké kavárně, která se nachází v přízemní části penzionu je možné servírovat snídaně, popř. po dohodě večeře. Dětský koutek uvnitř i venku. Nekuřácká kavárna má kapacitu 35-40 míst, nabízíme k firemním večírkům, přednáškám..Parkoviště u penzionu zdarma. Vaši domácí mazlíčci jsou u nás vítáni. Vaše kola můžete zaparkovat v přilehlé garáži nebo si můžete půjčit kolo u nás. V létě můžete grilovat na otevřeném ohništi a posedět v pergole.

 

Rozmístění lůžek:

  • 1 x 2 - lůžkový pokoj s příslušenstvím v přízemí
  • 1 x 3 - lůžkový pokoj s příslušenstvím v podkroví
  • 2 x 4 - lůžkový pokoj s příslušenstvím v podkroví

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI