Rekreace Nuzice

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme možnost ubytování ve čtyřech rekreačních objektech o celkové kapacitě až 24 lůžek. Chaty se nacházejí v rekreační oblasti Nuzice u řeky Lužnice (mezi Týnem nad Vltavou a Bechyní). Toto místo je vhodné zejména pro rybolov, koupání, houbaření, turistiku i cykloturistiku..Nabízíme vlastní zpevněné parkoviště, možnost pobytu se psími kamarády, společné posezení v přírodě s možností táboráku, u každé chaty je mobilní mini gril, k dispozici jsou pramice a kanoe k zapůjčení zdarma. K dispozici je i pingpongový stůl, basketbalový koš, kroket, trampolína, dětské pískoviště s klouzačkou a houpačkou. KKe každé chatě zahradní nábytek se slunečníkem. Možnost koupaní v řece Lužnici vzdálené 50m od chat s přístupem po vlastním pozemku.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Jihočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI