Rekreace Nuzice

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme možnost ubytování ve čtyřech rekreačních objektech o celkové kapacitě až 24 lůžek. Chaty se nacházejí v rekreační oblasti Nuzice u řeky Lužnice (mezi Týnem nad Vltavou a Bechyní). Toto místo je vhodné zejména pro rybolov, koupání, houbaření, turistiku i cykloturistiku..Nabízíme vlastní zpevněné parkoviště, možnost pobytu se psími kamarády, společné posezení v přírodě s možností táboráku, u každé chaty je mobilní mini gril, k dispozici jsou pramice a kanoe k zapůjčení zdarma. K dispozici je i pingpongový stůl, basketbalový koš, kroket, trampolína, dětské pískoviště s klouzačkou a houpačkou. KKe každé chatě zahradní nábytek se slunečníkem. Možnost koupaní v řece Lužnici vzdálené 50m od chat s přístupem po vlastním pozemku.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Jihočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI