Ubytování Dunajovice

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Zveme vás do usedlosti uprostřed malé obce Dunajovice, ležící v CHKO Třeboňsko. Tato část domu je nové zrekonstruována, s vlastním vchodem. Součástí vybavení apartmá je max. 6 lůžek, ložnice se čtyřmi lůžky, pokoj s kuchyňským koutem + 2 přistýlky. Kuchyňský kout je vybaven dvouplotýnkovým vařičem, mikrovlnnou troubou, lednicí, nádobím, příbory, dřezem s tekoucí teplou vodou. Koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a WC od koupelny oddělené stěnou. Na uzavřeném dvoře uprostřed usedlosti je k dispozici je zahradní gril a nábytek.  Parkování s vozidlem je možné uvnitř objektu pod přístřeškem. Na návsi nedaleko domu je asfaltový kurt na tenis, volejbal, nohejbal, stretball. Stůl na stolní tenis.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Jihočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Turistika

Tato část jižních Čech, kraj lesů, rybníků, hradů a zámků nabízí mnoho způsobů turistického a sportovního využití (koupání, rybaření, pěší turistika, cykloturistika, sběr borůvek, hub, návštěvy kulturních památek).

Nedaleko obce ( 5km ) se nachází největší český rybník Rožmberk.
Návštěva nedaleké Třeboně nabízí prohlídku zámku, sídla posledního z rodu Rožumberků, Petra Voka a Schwarzenberské hrobky, návštěva kina, diskotéky, pláže rybníka Svět, naučné stezky Cesta kolem Světa, tenisových kurtů
 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI