Ubytování Podlesí

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování v samostatné chalupě ( 2 pokoje, kuchyň, WC, koupelna ), která se nachází v srdci České Kanady, na dohled hradu Landštejn, 8km od Slavonic. K dispozici je samostatný domek pro čtyři osoby s plným vybavením. Větší pokoj, používaný jako jídelna, je vybaven dvěma lůžky, menší dalšími dvěma, dále kuchyňka, wc, koupelna, elektrické topení s možností přitápění kamny na tuhá paliva, teplá voda, septik. Za chalupou je k dispozici malé ohniště, velký pozemek, potok.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Jihočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI