Ubytování Podlesí

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování v samostatné chalupě ( 2 pokoje, kuchyň, WC, koupelna ), která se nachází v srdci České Kanady, na dohled hradu Landštejn, 8km od Slavonic. K dispozici je samostatný domek pro čtyři osoby s plným vybavením. Větší pokoj, používaný jako jídelna, je vybaven dvěma lůžky, menší dalšími dvěma, dále kuchyňka, wc, koupelna, elektrické topení s možností přitápění kamny na tuhá paliva, teplá voda, septik. Za chalupou je k dispozici malé ohniště, velký pozemek, potok.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Jihočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI