Ubytování u Růženky

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Malý útulný penziónek ve stylu domácího prostředí. Nachází se na Churáňově 15, ve výšce 1100m v krásném prostředí Šumavy (v katastru obce Stachy, nedaleko Kvildy). Funguje od roku 1940, zpočátku jako zájezdní hostinec, který byl později přebudován na rekreační ubytování, a v tomto duchu funguje i v současnosti.

V bezprostřední blízkosti je lanové centrum (opičárna), cyklostezky, lyžařský areál, lyžařská škola, tři sjezdovky, běžecké stopy. Pro ubytování je k dispozici celkem 7 pokojů: 4x dvoulůžkový (2 pokoje s přistýlkou), 2x třílůžkový, 1x čtyřlůžkový, celková kapacita je 20 lůžek. V pokojích jsou umyvadla s teplou vodou. Sprchový kout a WC jsou společné. Vhodná lokalita i pro malé děti. K dispozici je úschovna kol, lyží a 6 parkovacích míst.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI