Ubytování u Růženky

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Malý útulný penziónek ve stylu domácího prostředí. Nachází se na Churáňově 15, ve výšce 1100m v krásném prostředí Šumavy (v katastru obce Stachy, nedaleko Kvildy). Funguje od roku 1940, zpočátku jako zájezdní hostinec, který byl později přebudován na rekreační ubytování, a v tomto duchu funguje i v současnosti.

V bezprostřední blízkosti je lanové centrum (opičárna), cyklostezky, lyžařský areál, lyžařská škola, tři sjezdovky, běžecké stopy. Pro ubytování je k dispozici celkem 7 pokojů: 4x dvoulůžkový (2 pokoje s přistýlkou), 2x třílůžkový, 1x čtyřlůžkový, celková kapacita je 20 lůžek. V pokojích jsou umyvadla s teplou vodou. Sprchový kout a WC jsou společné. Vhodná lokalita i pro malé děti. K dispozici je úschovna kol, lyží a 6 parkovacích míst.

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0