Ubytování Vondrášek

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme dvojlůžkový, třílůžkový, nebo čtyřlůžkový pokoj s možností přistýlky a také čtyřlůžkový apartmán s možností přistýlky. Každý pokoj je vybavan kuchyňkou s chladničkou, mikrovlnou troubou, varnou konvicí a televizorem. Samozřejmostí je sociální zařízení na každém pokoji. V blízkosti objektu lze bez problémů parkovat, po domluvě lze využít i kryté parkování. Na zahradě je možno využít terasu, ohniště a dětské hřiště.
 

"Ubytování u Vondrášků" nabízí klidné celoroční ubytování v malebném městě Třeboň v blízkosti historického centra s výhledem na zámecký park. Vzhledem k poloze objektu (cca 10 min od Aurory a Bertiných lázní) ocení i lázeňští hosté. Jak v samotném centru města, tak v jeho okolí najdete mnoho kulturního, sportovního i relaxačního vyžití.

V Třeboni se nebudete nudit, celoročně se zde pořádají výstavy,  festivaly, historické trhy, koncerty a v neposlední řadě zde naleznete kina, divadla, restaurace, wellness a mnoho dalších zájmů, které patří k turistickému městu...

Pokud žádáte aktivní dovolenou, tak v okolí je mnoho turistických i cykloturistických stezek, možnost koupání, doporučujeme navštívit přilehlé zatopené pískovny s průzračnou vodou, rybaření a spoustu aktivit pro váš volný čas.....

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0