Chata Káťa

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování v Moravském krasu, Chata Káťa

Téměř idylické ubytování v chatě Káťa, přímo stvořené pro ničím nerušenou typickou českou dovolenou v kouzelné a pitoreskní krajině Moraského krasu. Chata Káťa leží ve vrostlé a udržované zahradě na břehu rybníka, který přes parné dny v létě nabízí přímo skvostné koupání a osvěžení. Vaše děti se mohou oddávat ničím nerušeným hrátkám, zatímco Vy můžete odpočívat a relaxovat. Chata leží téměř o samotě nedaleko obce Ruprechtov. Chata je ideálním východiskem pro Vaše prozkoumávání fantastického prostředí Moravského krasu. Ubytování a jeho velmi blízké okolí nabízí strávení aktivní, bohaté a klidné dovolené. Na dosah jsou Vám koupání v rybníku či nedalekém aquaparku, příroda, lesy, houby, jeskyně, propasti, hrady, zámky, zříceniny, památky či opravdové Westernové městečko. Nezapomeňte, že Moravský kras, Brno a okolí , střední a jižní Morava je kraj milý, úžasný a pohostinný, provoněný lesy, vínem a hodnými lidmi ctící bohaté kulturní a zvykové tradice.

 1.1 chata a rybník

Chata Káťa se nachází v Moravském krasu v chatové oblasti na břehu rekreačního rybníka. Obec Ruprechtov je vzdálena 500m. Ubytování se nacháze ve velmi vyhledávané lokalitě v chráněné oblasti Moravský kras. Mezi nejznámější přírodní zajímavosti patří propast Macocha s Punkevní jeskyní, Kateřinská jeskyně, Sloupsko-šošůvské jeskyně a jeskyně Balcarka. V oblasti je velké množství turistických a cykloturistických tras. Milovníci historie mohou navštívit poutní Mariánský chrám ve Křtinách, huť Františka v Josefově, zámek Rájec nad Svitavou, zámek Vyškov a v Blansku muzeum Moravského krasu. Kromě koupání přímo u chaty lze navštívit také Aquapark Vyškov, skalní koupaliště Luleč nebo rybník Jedovnice. Ve Vyškově neujde pozornosti Dino park Vyškov nebo Zoo park. V Boskovicích Westernové městečko Boskovice, zámek, zřícenina hradu a synagoga.V Olšanech farma Bolka Polívky nebo přímo v Ruprechtově větrný mlýn .

Huráá za úžasnou dovolenou a ubytováním v Moravském Krasu

Téměř celý příjezd k chatě Káťa je po asfaltové komunikaci s možností parkování na vlastním oploceném pozemku. Vstup do chaty je z terasy do zádveří, odtud možno na záchod s umyvadlem, do pokoje nebo kuchyně a dalšího pokoje a obýváku. Po strmém schodišti vystoupáme do spojené ložnice (s jedním balkonkem) v první části dvojlůžko a ve druhé tři samostatná lůžka s nočními stolky a lampičkami. Na těchto 5 standardních lůžek je poskytováno povlečení. Jako přistýlky lze použít tři skládací pohovky v obýváku a v pokoji.

Ideální místo v Moravském krasu pro Vaše klidné a rodinné ubytování

Na terase chaty je k dispozici zahradní nábytek. Venkovním schodištěm z terasy sejdeme k ohništi a venkovní solární sprše a také do suterénu, kde je koupelna a garáž s možností uložení kol. V koupelně je umyvadlo, vana se sprchou a mraznice. Zde je možno uložit ulovené ryby. Po dohodě lze na chatě zapůjčit dětskou stoličku, postýlku, kočárek , hopsadlo, nafukovací člun, surfové prkno (bez plachty a stěžně), jízdní kola (bez pravidelné údržby) a udice na ryby. Ryby lze lovit přímo u chaty (20m) na povolenku MRS. Cena pobytu zahrnuje spotřebu vody,rekreační popl.,popl. z lůžkové kapacity, parkování a 5 x povlečení. V ceně není zahrnuta spotřeba el. Platí se na místě (8kč.kw.Týdenní pobyty so - so. Cena za celý objekt a noc 999,-Kč, v měsíci červenci a srpnu 1500,-Kč.

Ubytování Brno a okolí, Romantická chata Káťa

Romantická chata Káťa

Moravský kras, zděná chata u rybníka. Romantická chata V bezprostřední blízkosti přírodního koupaliště s možností rybaření.Velká terasa a vlastní přístup k rybníku po několika schodech. Vzdálenost 20m od vody. Vstup do chaty je přes terasu dále do chodby.Z ní na záchod s umyvadlem, pokoje a průchozí kuchyně do dalšího pokoje a obyváku.Po strmém schodišti do podkrovních propojených ložnic s celkem 5 lůžky.Jako přistýlka mohou sloužit v přízemí 2 skládací pohovky v obyváku a palanda v pokoji.Venkovním schodištěm sejdeme do suterénu kde ja garáž pro úschovu kol a koupelna s vanou, sprchou, umyvadlem a mražákem (na ulovené ryby).K dispozici venkovní ohniště, zahradní nábytek a solární sprcha. K dispozici venkovní zastřešené posezení s krbem. Parkování na vlastním pozemku u chaty. Pozemek oplocen plotem. Cena pronájmu dle sezóny za objekt /noc.

Základní informace o cenách

cena od111 Kč
cena do1,500 Kč
cena zaosobu/noc
v ceněbez stravy
Počet osob9
Počet lůžek9
Počet pokojů4

Charakteristika ubytování a okolí

cyklistika, cyklotrasy, romantické ubytování, turistické trasy, výlety, výlety s dětmi


Vybavení

balkon, cd-přehrávač, lednice, televizor,

 


Poskytované služby

kuchyňský kout, televize, úschovna kol, venkovní terasa, zahrada,


Sportovní možnosti, vyžití, i v okolí

cyklotrasy, jízda na koni, přírodní koupaliště, rybolov,


Domluvíme se jazyky

česky, slovensky

Last minute, Romantická chata Káťa

vánoce na chatě sleva 30%

 

Další chaty a chalupy v oblasti Jižní Moravy naleznete zde


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Galerie
Ceník

Cena za objekt a noc 999,- mimo letní sezonu

Víkendy 2997,-kč

 


Romantická chata Káťa Ceník ubytování

Druh pokojePočet pokojů/aptJaroLétoPodzimZimaSilvestr
více lůžkový pokoj31000 - 10001500 - 15001000 - 10000 - 09450 - 9500

Všechny ceny jsou uvedeny v , jsou uvedeny za objekt/noc a obsahují bez stravy

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Moravský kras, aktivity v okolí Moravského krasu

 • Občerstvení u rybníka 200m
 • Restaurace 1km
 • Integrovaná doprava (bus) 500m
 • Cyklotrasy 200m
 • Aquapark Vyškov 15 km
 • Dino park Vyškov 15km
 • Zoo park Vyškov 15km
 • Propast Macocha 15km
 • Westernové městečko Boskovice 30km
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI