Chata a pokoje u Vranovské přehrady

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Pronájem chaty Umístění : V klidné části Vranova nad Dyjí, pod přehradou, 50 m od řeky Dyje a cca 900 m od přehrady. Chata 2+1 s travnatou terasou - ve stráni v zahradě za rodinnou vilkou (cca 40 mírných schodů), travnatá terasa, překrásný výhled na zámek a do údolí Dyje.Chata je od vilky oddělena přirozenou hradbou stromů a keřů. Úplně klidné prostředí. Popis: Chata – 3 místnosti v řadě za sebou - z první a poslední místnosti je vstup na travnatou terasu. V první vstupní místnosti je kuchyňka s jídelním koutem, vstup na soc.zařízení, na terasu a dále do ložnice.
 
Vybavení :

V první vstupní místnosti je kuchyňský kout – el. vařič, mikrovlnná trouba, lednička, rychlovarná konev, nad dřezem průtokový ohřívač, základní nádobí a jídelní kout, vstup na terasu, do ložnice a soc.zařízení.
Soc. zařízení -  splachovací WC a sprchový kout. Teplá voda přes průtokový ohřívač.
V druhé a třetí místnosti jsou ložnice po dvou lůžkách s možností přistýlky.
Travnatá terasa s posezením, možnost zapůjčení grilu s poklicí.
 
Ideální pro nenáročnou klientelu - turisticky založenou rodinu, kolaře, rybáře..

 

Další chaty a chalupy v oblasti Jihomoravkého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI