KOSÍK - vinařství a penzion z Tvrdonic

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Vítejte ve vinařství a rodinném penzionu rodiny Kosíkových, který je situován na klidném místě na okraji obce vedle vlastních vinic.Penzion nabízí komfortní ubytování v 7 dvojlůžkových a 1 jednolůžkovém pokoji s možností přistýlek. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu s WC a vysoušečem vlasů, dále TV+SAT,  lednici. Součástí penzionu je stylový kvelbený sklep s kapacitou 20 osob, vinárna s kapacitou 50 osob a restaurace se salonkem pro 40 osob.

Nabízíme Vám ubytování v klidném rodinném penzionu s kapacitou pro 18 osob,  s 2  lůžkovými pokoji s vlastní sprchou,  WC, BTV, sat, přípojkou k internetu. Po celou dobu je Vám k dispozici zahrada, úschovna kol, vinařství s moravskými víny a parkoviště, beachvolejbalové hřiště,venkovní bazén 6x3metry, venkovní zastřešená terasa, zapůjčení grilu a kol.

 

Více než 600 penzionů v rámci Jihomoravského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI