Penzion u Čabalů

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion je situovaný v samotném centru Národního parku Podyjí v malé moravské vesničce jejíž mnohasetletou historii dokládá mimo jiné starobylý barokní kostel sv. Jiljí a nově restaurovaný pranýř na návsi z roku 1609. Vesnice se nachází v blízkosti rakousko-české hranice, od které ji oddělují pouze divoké lesy národního parku. K dispozici je několik kilometrů vzdálený hraniční přechod Hardegg-Čížov pro pěší a cyklisty.

Penzion září novotou - byl otevřen na začátku sezóny v roce 2003. Přivítá vás útulná rodinná atmosféra - rodinné prostředí penzionu je dáno i jeho velikostí: nabízí ubytování v sedmi pokojích, takže budete moci prožít svůj pobyt v nerušené atmosféře. Můžete u nás pořádat soukromé oslavy, večírky nebo Silvestra.

K dispozici je vám:

    dobře vybavená kuchyň pro přípravu stravy
    sál s posezením až pro 30 osob a s prostorem k tanci
    venkovní posezení s grilem
    pro děti pískoviště a houpačka, zahrada

 

Více než 600 penzionů v rámci Jihomoravského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI