Penzion U Hraběnky

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion U Hraběnky - dovolená Moravský kras

Rodinný penzion „U hraběnky“ najdete téměř v samém centru chráněné krajinné oblasti Moravský kras v blízkosti známé propasti Macocha a Punkevních jeskyní. Penzion nabízí ubytování v 7 standartně vybavených pokojích a 3 zcela nových 2-pokojových rodinných apartmá. Pro relaxaci a odpočinek je hostům k dispozici malé wellness. V naší nabídce najdete také velmi oblíbené wellness balíčky a další víkendové pobyty s programem pro dva. Překrásná okolní příroda nabízí velké množství turistických a cykloturistických stezek. Do přírody můžete vyjet i na koni v kočáře a větší skupiny i koněbusem.

 

Ubytování Petrovice

Nabízíme ubytování v Moravském krasu v klidném rodinném prostředí, relaxaci v našem privátním wellness, vyjížďky na koních do okolní přírody a odpočinek na venkově.
  Náš rodinný penzion v Moravském krasu má k dispozici 10 pokojů

  • 3 dvoulůžkové pokoje
  • 2 dvolůžkové pokoje s možností přistýlky
  • 2 jednopokojové apartmá se samostatnou kuchyňkou a s možností až 2 přistýlek
  • 2 doupokojové apartmány až pro 4 osoby
  • 1 dvoupokojový apartmán s kuchyňkou až pro 6 osob
Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, TV a volně dostupné wifi připojení na internet.
 
 

Relaxace a wellness

Penzion U hraběnky nabízí kromě pohodlného ubytování i další služby pro relaxaci duše i těla. Hostům je dispozici malé soukromé wellness s vířivou vanou, saunou a infrasaunou. Odpočinout si můžete také při relaxační masáži.

 

Restaurace

Hostům našeho penzionu nabízíme příjemné posezení v restauraci s krbem a výbornou domácí kuchyní. Kromě nabídky z našeho stálého jídelního lístku rádi připravíme menu dle Vašeho přání. Samozřejmostí jsou denní a víkendové nabídky poledních menu .
V letních měsících je pro naše hosty otevřeno posezení na venkovní terase.
Pro děti je v restauraci a v salónku připraven malý hrací koutek, dětské stoličky a na WC přebalovací pult.

 

 

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Tipy na výlety

Příroda a jeskyně moravského krasu

Penzion " U hraběnky" se nachází téměř v samém centru Moravského krasu, který je jednou z nejkrásnějších a také nejnavštěvovanějších oblastí na území České republiky. Na ploše asi 100 km2 se nachází více než tisíc jeskyní, z nichž čtyři komplexy - Punkevní jeskyně s vodní plavbou na podzemní říčce Punkvě, prohlídkou dna propasti Macochy a také překrásného Masarykova dómu. Kateřinská jeskyně je známá unikátními, mimořádně úzkými až 4 metry vysokými hůlkovými stalagmity a také největší zpřístupněnou jeskynní prostorou v České republice. Jeskyně Balcarka - podzemní labyrint chodeb a dómu s bohatou a barevnou krápníkovo výzdobou se řadí mezi nejkrásnější u nás. Největší zpřístupněné jeskyně v ČR, Sloupsko-šošůvské jeskyně jsou tvořené mohutnými chodbami a podzemními propastmi, jejichž součástí je i světově významná archeologická lokalita - jeskyně Kůlna s nálezy pozůstatků lebky a artefaktů neandrtálského člověka. V zájmu zachování tohoto jedinečného přírodního fenoménu bylo území Moravského krasu již v roce 1956 vyhlášeno Chráněnou krajinnou oblastí.
 

JeskyněProvozDélka trasyDoba prohlídky
Punkevníceloročně1 170 m60 min
KateřinskáÚnor - říjen430 m30 min
BalcarkaÚnor - říjen600 m45 min
Sloupsko-šošůvskéÚnor - říjen890 m (krátký okruh)
1670 m (dlouhý okruh)
 

Vhledem k obrovské popularitě jeskyní Moravského krasu bývá zejména v letní sezóně kapacita jeskyní obsazena na  mnoho týdnů dopředu. Doporučujeme tedy všem zájemcům o návštěvu jeskyní - zejména Punkevních jeskyní, aby si svoje vstupy rezervovali minimálně 14 dní předem.
Rezervace provádí Ústřední informační služba Skalní mlýn tel.: 516 413 575.
 

V případě rezervace pobytu v našem penzionu Vám rádi vstupenky do Punkevních jeskyní zajistíme osobně.
 
 
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0