PURA VIDA

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Na první pohled by se mohlo říct, že náš penzion není ničím výjimečný a podobných je všude kolem plno. Všechny jsou většinou postaveny na základech tradiční jihomoravské pohostinnosti. Přesto ale jedno specifikum máme. Pomineme-li strategickou polohu - nacházíme se v samém centru vyhlášené rekreační oblasti jižní Moravy, uprostřed věhlasných viničních tratí - pak je naší největší devízou fakt, že penzion byl přistaven ke starobylému habánskému sklepu, ve kterém můžete ochutnat naše vína.

Pokud jste ještě neměli možnost vyzkoušet osvědčenou pravdu, že není nic lepšího než pohárek dobrého vína před spaním, pak máte jedinečnou možnost. Slibujeme, že tak dobře se Vám ještě nikdy nespalo.

 

Více než 600 penzionů v rámci Jihomoravského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI