Autokemp Betlém

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

V Západních Čechách přímo v okresu města Cheb - rekreace Slavkovský les se nachází kemp a autokemp Betlém s levným ubytováním typu: karavany, stany a ubytování ve vybavených chatkách. V kempu a v okolí je rybolov povolen. Chatky v kempu Betlém jsou opatřené lůžkovinami a povlečením. V kempu Betlém je k dispozici i restaurace - stravování. Kemp je navštěvovaný i kvůli poloze - lázeňská oblast, Mariánské lázně.

Autokemp Betlém - ubytování u Slavkovského lesa

Menší rodinný kemp 3 km od města Teplá nedaleko kulturní památky klášter Teplá v chráněné krajinné oblasti Slavkovský les, zdravé a čisté prostředí s možností turistiky, sportovních her, houbaření. Kemp leží ve výhodné poloze v lázeňské oblasti nedaleko Mariánských Lázní a Karlových Varů.

 

Ubytování v kempu:

Stany a karavany:

  • Možnost stanování a umístění karavanů nebo obytných vozidel na ploše přímo u vody s nádherným výhledem na okolní krajinu. Zájemci se mohou připojit na elektřinu s vlastním odpočtem spotřeby.

V Západních Čechách přímo v okresu města Cheb - rekreace Slavkovský les se nachází kemp a autokemp Betlém s levným ubytováním typu: karavany, stany a ubytování ve vybavených chatkách. V kempu a v okolí je rybolov povolen. Chatky v kempu Betlém jsou opatřené lůžkovinami a povlečením. V kempu Betlém je k dispozici i restaurace - stravování.

Chatky, ubytovna:

  • Chatky ani pokoje nejsou vybaveny sociálním zařízením. To je nově vybudované a je pro všechny společné. Teplá voda teče 24hodin denně. V ceně za lůžko jsou lůžkoviny s povlečením. Chatky jsou vybaveny lednicí.

Stravování v kempu:

  • U chat a stanů je možné rozdělávat oheň na původních ohništích. V našem kempu je možnost v době hlavní sezóny nakoupit základní potraviny v obchodě, občerstvit se v restauraci, nebo si vybrat z nabídky jídel v kuchyni.Kdo má zájem, může si uvařit sám ve veřejné kuchyňce, kde jsou dva sporáky a dřezy na mytí nádobí a praní prádla.

Zábava v kempu:

  • Kdo rád sportuje, může si zahrát tenis nebo volejbal na hřišti,které je v areálu kempu. Okolí kempu nabízí krásné trasy na výlety na kolech,nebo pěší tůry.Příznivci houbaření si přijdou na své v okolních lesích. Rybáři si u nás mohou zakoupit povolenku k rybolovu, rybník má rozlohu 32ha a je přímo u ubytovacího zařízení.

 

Tipy na další autokempy v oblasti Slavkovský les

 

Galerie
Kontaktní formulář
REZERVACE
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
9 + 7 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Recenze ubytování

Obrázek uživatele Monika Portová
Monika Portová (nepřihlášený) 7. Červenec 2020 - 17:52
Počet hlasů: 99
krásné a čisté prostředí, příjemná obsluha, nádherné okolí a cyklostezky prostě úžasná dovolená DOPORUČUJEME
Hodnocení: 
3
Average: 3 (1 vote)

Přidat recenzi

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 1

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI