Autokemp Betlém

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

V Západních Čechách přímo v okresu města Cheb - rekreace Slavkovský les se nachází kemp a autokemp Betlém s levným ubytováním typu: karavany, stany a ubytování ve vybavených chatkách. V kempu a v okolí je rybolov povolen. Chatky v kempu Betlém jsou opatřené lůžkovinami a povlečením. V kempu Betlém je k dispozici i restaurace - stravování. Kemp je navštěvovaný i kvůli poloze - lázeňská oblast, Mariánské lázně.

Autokemp Betlém - ubytování u Slavkovského lesa

Menší rodinný kemp 3 km od města Teplá nedaleko kulturní památky klášter Teplá v chráněné krajinné oblasti Slavkovský les, zdravé a čisté prostředí s možností turistiky, sportovních her, houbaření. Kemp leží ve výhodné poloze v lázeňské oblasti nedaleko Mariánských Lázní a Karlových Varů.

 

Ubytování v kempu:

Stany a karavany:

  • Možnost stanování a umístění karavanů nebo obytných vozidel na ploše přímo u vody s nádherným výhledem na okolní krajinu. Zájemci se mohou připojit na elektřinu s vlastním odpočtem spotřeby.

V Západních Čechách přímo v okresu města Cheb - rekreace Slavkovský les se nachází kemp a autokemp Betlém s levným ubytováním typu: karavany, stany a ubytování ve vybavených chatkách. V kempu a v okolí je rybolov povolen. Chatky v kempu Betlém jsou opatřené lůžkovinami a povlečením. V kempu Betlém je k dispozici i restaurace - stravování.

Chatky, ubytovna:

  • Chatky ani pokoje nejsou vybaveny sociálním zařízením. To je nově vybudované a je pro všechny společné. Teplá voda teče 24hodin denně. V ceně za lůžko jsou lůžkoviny s povlečením. Chatky jsou vybaveny lednicí.

Stravování v kempu:

  • U chat a stanů je možné rozdělávat oheň na původních ohništích. V našem kempu je možnost v době hlavní sezóny nakoupit základní potraviny v obchodě, občerstvit se v restauraci, nebo si vybrat z nabídky jídel v kuchyni.Kdo má zájem, může si uvařit sám ve veřejné kuchyňce, kde jsou dva sporáky a dřezy na mytí nádobí a praní prádla.

Zábava v kempu:

  • Kdo rád sportuje, může si zahrát tenis nebo volejbal na hřišti,které je v areálu kempu. Okolí kempu nabízí krásné trasy na výlety na kolech,nebo pěší tůry.Příznivci houbaření si přijdou na své v okolních lesích. Rybáři si u nás mohou zakoupit povolenku k rybolovu, rybník má rozlohu 32ha a je přímo u ubytovacího zařízení.

 

Tipy na další autokempy v oblasti Slavkovský les

 

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Recenze ubytování

Obrázek uživatele Monika Portová
Monika Portová (nepřihlášený) 7. Červenec 2020 - 17:52
Počet hlasů: 360
krásné a čisté prostředí, příjemná obsluha, nádherné okolí a cyklostezky prostě úžasná dovolená DOPORUČUJEME
Hodnocení: 
3
Average: 3 (1 vote)

Přidat recenzi

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 1

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI