Chata Javorka - Pernink

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

V krásném prostředí Perninku v Krušných horách (900 m.n.m.) nabízíme ubytování až pro 24 jednotlivců v 6 pokojích nebo pronajímáme celou chatu skupinám. V chatě je k dispozici prostorná společenská místnost s TV/SAT a posezením u krbových kamen a plně vybavená kuchyň včetně myčky a veškerého nádobí. Pro jednotlivce, páry nebo rodiny s dětmi nabízíme ubytování v jednotlivých pokojích s možností přiobjednání snídaně. Větším skupinám od 10 osob pronajímáme celou chatu s individuální cenou. Pro školy v přírodě, tábory nebo soustředění sportovních oddílů jsme schopni zajistit veškerý catering přímo na míru. Všichni ubytovaní mají možnost využívat společnou kuchyň a společenskou místnost s dětským koutkem a krbovými kamny. Za dlouhých zimních večerů jsou v chatě k dispozici stolní hry a malá knihovna. Nabízíme tak možnost ubytování s vlastním soukromím v pokoji a zároveň veškerým komfortem ve sdílených prostorách za výhodnou cenu. V celém objektu je zavedena WiFi. Hosté mohou také využít oplocené zahrady s dětským hřištěm, ohništěm a grilem. Na zahradě se dále nachází posezení pod pergolou. Svá kola a lyže si můžete bezpečně uložit v předsíni chaty. K zapůjčení máme kvalitní horská kola do okolních terénů a sety běžeckého vybavení Madshus k využití na stovkách kilometrů krušnohorských běžeckých tras.

 

Školy v přírodě, tábory a soustředění

Pro skupiny s dětmi máme možnost zajistit plnou penzi a celodenní pitný režim. K dispozici tak budete mít celou chatu s 6 pokoji o kapacitě 24 osob, společenskou místnost, kuchyň a oplocenou zahradu.

Sjezdovky jsou vzdálené 100 metrů od chaty po nefrekventované cestě. Cenu permanentek je možné domluvit s majitelem vleku kolem 100 Kč za dítě na den. V létě prochází okolím chaty spousta turistických tras a děti naleznou vyžití například v lanovém centru na Plešivci.

Sportovní oddíly mohou využít běžeckých tras upravovaných téměř od chaty nebo rozličných terénu pro horská nebo silniční kola či běh. Pro týmy je možnost pronájmu tělocvičny nebo fotbalového hřiště. V rámci kompenzace je možné dojet vlakem 2 zastávky na bazén a do sauny do Potůčků. Jelikož jsme sami sportovci, víme, jak důležitý je stravovací režim. Složení jídelníčku tak upravíme dle Vašeho přání.
 

Další chaty a chalupy v oblasti Karlovarského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI