Kemp & autokemp Na Špici

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Restaurace, kemp, hotel, autocamping Na špici - Radošov

Hotel, restaurace a autokemp Na Špici nabízí levné ubytování a klidné zázemí a služby na vysoké úrovni. Areál hotelu a kempu vzájemně sousedí a nachází se v malebné vesnici Radošov ( cca. 15 km od Karlových Varů) pod Krušnými horami v těsné blízkosti řeky Ohře.
V krásném prostředí jsou zde k dispozici dvě hotelové budovy, 11 chatek a plocha pro vlastní stany i karavany, vynikající česká kuchyně a kvalitní, komplexní sociální zázemí včetně dalších služeb ( solárium, rybaření, jízda na lodičkách, raftu, myslivost, aj.)
Mezi kempem a řekou Ohře najdete oblíbené vodácké tábořiště vybavené ohništi, kontejnery na odpad, sociálním zařízením a především dobře vybaveným bufetem.
V blízkosti kempu se nachází unikátní krytý dřevěný most přes řeku Ohři. Mimo procházek zdejší nádhernou krajinou je možné se zajet podívat do slavných lázní Karlovy Vary, či podniknout řadu zajímavých výletů.

 

 

Ubytování v kempu na Špici

 • celkem 20 lůžek
 • pokoje 2-, 3- a 4-lůžkové
 • camp - stany, karavany

 

Zábava v kempu

Půjčovna kajaků a raftů

 • zajištujeme raftový i kajakový sjezd
 • odvoz i přívoz samozřejmostí
 • blka

Rybaření

 • možnost rybaření na soukromén rybníku
 • pstruzy
 • 200m od kempu možnost rybaření v řece Ohři

Laserová střelnice

 • střelecký program na plátně
 • různé možnosti lovu
 • ruční pistol a brokovnice

Letní zahrada

 • Ping pong
 • trampolína
 • houpačky
 • volejbal
 • dětské hřiště
 • kryté ohniště
 • venkovní bazén

Těšíme se na vaši návštěvu, Hana a Miloš Ztratilovi

 

 


DAlší tipy na kempy - Krušné hory


 

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Ceník

Ubytování hotel

1- lůžkový pokoj

1- lůžkový pokoj se sprchou, WC

2- lůžkový pokoj

2- lůžkový pokoj se sprchou, WC

2- lůžkový pokoj se sprchou

3- lůžkový pokoj

3- lůžkový pokoj se sprchou, WC

4- lůžkový pokoj

4- lůžkový pokoj se sprchou, WC

přistýlka

Příplatek za ubytování jen na jednu noc

 

Super akce:

 • Pátá a každá další noc pro každého jen 250,- CZK za osobu

   

 • Ubytování pro živnostníky a zaměstnance pracující v okolí nyní za sníženou cenu 250,- CZK za osobu.
 • Skupiny 4 a více zaměstnanců cena 200,- Kč za osobu.

 

 

Bungalovy

Bungalov/chatička pro 4 osoby

Bungalov/ chatička pro 5 osob

Bungalov/ chatička pro 6 osob

Bungalov/chatička pro 2 osoby se sprchou a WC

Domácí zvíře na pokoji nebo v bungalovu

Snídaně není v ceně pokoje

Parkování zdarma

 

Ubytování kemp

na osobu nad 15 let

děti od 6 - 15 let

osobní automobil

stan

motocykl

karavan + auto nebo obytný vůz

Záloha na klíč od Sprchy

domácí zvíře

připojení na elektrický proud

pračka

 

Nabídka na volný čas

půjčení lodě / 2 osoby

rafting / 2 osoby

rafting / 4 osoby

rafting / 5 osob

celodení výlet (start v Lokti)

rybářský lístek na 1 den

rybářský lístek na 2 dny

rybářský lístek na týden

půjčení kola na hodinu

badmiton, stolní tenis, volejbal

použití ohně včetně dřeva(jen za dozoru dospělého)

Taxa

 

Vodácké tábořiště u řeky Ohře

osoba

stan

auto

 

Několik metrů od tábořiště se nachází bufet se širokou nabídkou jídel, nápojů a dalšího sortimentu

Ubytovaní v tábořišti mohou využívat sociálních zařízení nedaleko tábořiště a sprchy v kempu

 

 

300,- CZK

500,- CZK

500,- CZK

800,- CZK

600,- CZK

600,- CZK

950,- CZK

800,- CZK

1000,- CZK

150,- CZK

30%

 

 

 

 

600,- CZK

650,- CZK

700,- CZK

800,- CZK

150,- CZK

80,- CZK

zdarma

 

 

80,- CZK

40,- CZK

70,- CZK

80,- CZK

50,- CZK

150,- CZK

500,- CZK

75,- CZK

80,- CZK

100,- CZK

 

 

500,- CZK

500,- CZK

800,- CZK

1000,- CZK

2000,- CZK

400,- CZK

550,- CZK

1300,- CZK

40,- CZK

zdarma

150,- CZK

10,- CZK

 

 

60,-CZK

20,-CZK

30,-CZK

 

 

 

 

 

Pro zjištění aktuálních cen použijte prosím "Kontaktní formulář"

 

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Recenze ubytování

Obrázek uživatele Iveta Drábková
Iveta Drábková (nepřihlášený) 9. Červenec 2019 - 13:13
Počet hlasů: 299
Kemp nemá chybu ! Spokojenost.
Hodnocení: 
3
Average: 3 (1 vote)

Přidat recenzi

Okolí

Okolí autokempu na Špici - Radošov

 

Městské divadlo

První divadelní budova byla v Karlových Varech postavena roku 1717, byla dřevěná, stála v aleji za Grandhotelem Pupp a zřítila se při jednom představení v roce 1787. Ještě téhož roku, 15.7.1787, byl položen základní kámen druhé divadelní budovy, jejíž stavba byla financována z výtěžku z prodeje vřídelní soli a stála již na místě dnešní budovy. Velkou měrou se o druhé karlovarské divadlo zasloužil lékař Dr. David Becher, zakladatel moderní karlovarské lázeňské léčby.
Dnešní vzhled divadla je výsledkem přestavby, resp. jde o třetí budovu divadla v Karlových Varech. Byla postavena v letech 1884 - 1886 dle plánů vídeňských architektů Ferdinanda Fellnera a Hermana Helmera. Zahajovacím představením byla 15. 5. 1886 Mozartova opera Figarova svatba.
Interiéru dominuje a k největším skvostům divadla patří opona od Gustava Klimta, nejvýznamnějšího představitele vídeňské secese. V letech 1993 - 1999 proběhla generální rekonstrukce karlovarského Městského divadla za finanční podpory evropského fondu PHARE. Byla provedena dle původních plánů vídeňských architektů a divadlo tak patří ke stavebním skvostům Karlových Varů.
Slavnostní znovuotevření se konalo ve dnech 24. - 26. 6. 1999, jeho součástí byl jak koncert Smetanovy symfonie Má vlast za účasti mnoha velvyslanců a ministrů zahraničních věcí Středoevropské iniciativy, tak "tradiční" Mozartova opera Figarova svatba. Pamětní medaili s číslem 1, vydanou u příležitosti otevření obnoveného Městského divadla, obdržel prezident Václav Havel.

 

Japonská zahrada

Japonka žijící v německém Mnichově - paní Masumi Schmidt-Muraki - se rozhodla vytvořit v Karlových Varech kuriozitu evropského formátu - Japonskou kamennou zahradu. Autorem návrhu se stal slavný japonský zahradní architekt Kanji Nomura.
Zenová zahrada, která má sloužit meditaci, vyjadřuje element vody, aniž by vodu k tomuto účelu využívala. Kruhový tvar s vnitřním obloukem symbolizuje princip jin a jang.
Kameny byly konstelovány tak, aby harmonizovaly lidskou mysl a zdraví. Zahrada vznikla na konci tzv. zřídelní linie, jež protíná Karlovy Vary a na jejíž ose vyvěrají všechny thermy.
Bílý štěrk symbolizuje moře mezi východní a západní polokoulí Země. Z východního břehu vyráží do moře směrem k západu kámen ve tvaru lodě. Uprostřed moře ční nevelký kámen, který je podobenstvím paní Hana Bälz, Japonky, jež se v minulém století provdala za německého lékaře Dr. Ervina Bälze, přišla do Evropy a velice přispěla ke sblížení japonské a evropské kultury. Kámen však také může značit Dobro, jež chce spojit západ a východ či např. mýtickou želvu nebo hledajícího člověka, který v moři či labyrintu světa touží po ráji. Tento mnohovýznamový kámen musí mít dostatek světla. To mu dodává lucerna, jež je podobenstvím Buddhy - neboť Buddha je světlo.

 

Zámek Bečov nad Teplou

Jeho nejstarší gotickou část postavili Rýzmburkové v první půli 14. století. Klenotem gotické části je hradní kaple Navštívení Panny Marie z roku 1400. Byla vysvěcena dne 14. května 1400. Má žebrovou klenbu se dvěma svorníky, na jednom je reliéfní znak pánů z Rýzmburka, na druhém heraldický čtyřlist. Rozměry kaple činí 14x10 metrů, její výška 9 metrů. Unikátní jsou původní gotické nástěnné malby. Zachycují 17 biblických výjevů (např. Kalvárie, Zvěstování, Narození Krista, Klanění Tří králů, Svatý Kryštof aj.). Autor maleb není znám. Podle některých badatelů mají tyto malby mystický a astrologický význam (symboly slunce, měsíce, hvězd aj.). Stav kaple a její výmalby je bohužel nedobrý. Již v 19. století kaple sloužila jako sýpka.
Historické jádro hradu tvoří dvě čtyřhranné věže, jež byly v první čtvrtině 16. století spojeny a stavebně sjednoceny obytným palácem o patnácti sálech (roku 1524). Stalo se tak za vlády Pluhů z Rabštejna, kteří hrad "zmodernizovali" v duchu pozdní gotiky a renesance. V paláci se dochovaly četné skvostné portály a okenní ostění z první poloviny 16. století. Některé portály sem byly osazeny druhotně koncem 19. století. Pocházejí z Nového dvora a toužimského zámku. Portály jsou signovány různými kamenickými značkami.
V rámci úprav hradu počátkem 16. století byl k jeho gotické části přistavěn renesanční zámek, tzv. Pluhovský palác (Pluhovské domy). Na jeho nádvoří je umístěn znak Pluhů z Rabštejna, který symbolizuje jejich klíčový význam pro dějiny hradu a městečka Bečova.
V roce 1623 byla podoba bečovského hradu dále změněna likvidací mohutné válcové věže. Ta byla radikálně snížena a postupně degradována ze strážního a obranného bergfritu na vyhlídkový rondel.

 

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 1

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI