Pension U zámku - Habartov

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Pension U Zámku Lítov popis ubytování. Přízemí Pensionu nabízí 2 pokoje 2 a 4 lůžkové větších rozměrů. V 1. patře je dalších 11 pokojů, včetně stylově a barevně sladěného královského pokoje s balkonem - tento dvoulůžkový pokoj je rozlohou největší a poskytuje návštěvníkům maximální pohodlí. Celkem 13 pokojů - 2 jednolůžkové, 1 čtyřlůžkový, 9 dvoulůžkových, 1 třílůžkový. Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou s toaletou, televizí se satelitním přijímačem. V celém objektu možnost připojení WIFI.

Stravování je zajištěno v příjemné restauraci s barem, krbem a letní zahrádkou. Kapacita je 52 míst. Restaurace nabízí výhodné polední menu a bohatou stálou nabídku. Možnost platby stravenkami ( ze Cheque déjeuner), zajišťují zde podnikové prezentace, rauty, svatby, rodinné oslavy, k dispozici máte také salónek pro uzavřenou společnost. V celém objektu je možnost bezdrátového připojení WIFI. Otevřeno denně od 11,00 - 23,00 hod..
 

 

Více než 250 penzionů v rámci Karlovarského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI