Pension U zámku - Habartov

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Pension U Zámku Lítov popis ubytování. Přízemí Pensionu nabízí 2 pokoje 2 a 4 lůžkové větších rozměrů. V 1. patře je dalších 11 pokojů, včetně stylově a barevně sladěného královského pokoje s balkonem - tento dvoulůžkový pokoj je rozlohou největší a poskytuje návštěvníkům maximální pohodlí. Celkem 13 pokojů - 2 jednolůžkové, 1 čtyřlůžkový, 9 dvoulůžkových, 1 třílůžkový. Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou s toaletou, televizí se satelitním přijímačem. V celém objektu možnost připojení WIFI.

Stravování je zajištěno v příjemné restauraci s barem, krbem a letní zahrádkou. Kapacita je 52 míst. Restaurace nabízí výhodné polední menu a bohatou stálou nabídku. Možnost platby stravenkami ( ze Cheque déjeuner), zajišťují zde podnikové prezentace, rauty, svatby, rodinné oslavy, k dispozici máte také salónek pro uzavřenou společnost. V celém objektu je možnost bezdrátového připojení WIFI. Otevřeno denně od 11,00 - 23,00 hod..
 

 

Více než 250 penzionů v rámci Karlovarského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI