Penzion Gajdoš

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Příjemné ubytování dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje s předsíňkou, televizí, vlastním sociálním zařízením a sprchovým koutem. Nabízíme Vám  pohodu a klid v klidné části městečka Nejdek v Krušných horách.  Věříme, že prostředí je ideální pro rodinnou dovolenou v krásné, klidné horské krajině, daleko od hluku velkoměsta. Nedaleko penzionu, krásnou procházkou cca 2 km do mírného stoupání se nachází Tisovský vrch 700 m.n.m. V přízemí je společenská místnost s možností podávání jídla, kávy a občerstvení.  (čas podávání jídla si určují sami hosté). Denně je otevřen Mini-bar, s možností v letním období posedět na terase.  Možnost opékání a grilování pod zastřešeným altánem. K dispozici je stůl pro stolní tenis, úschovna kol a lyží, dětské hřiště. Parkovat můžete na vyhrazeném parkovišti v objektu. Pension "Gajdoš" je vhodný nejen pro rodinnou rekreaci, ale i pro pořádání různých sportovních akcí.

Další informace:

Pension "Gajdoš" se nachází v klidném prostředí, nedaleko lyžařských areálů. Je ideálním místem odpočinku pro všechny milovníky přírody, pěší i cyklo turistiky. V nedaleké obci Potůčky a Nové Hamry je možnost koupání v krytém bazénu se saunou a vířivou koupelí.

 

Více než 250 penzionů v rámci Karlovarského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI