Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Autokemp Buňkov

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Autokemp Buňkov se nachází u stejnojmenného rybníka na okraji obce Břehy ve východních Čechách, přibližně 2 km severně od města Přelouče a asi 18 km západně od krajského města Pardubic.Buňkov je ideálním místem především pro rodinnou rekreaci s malými dětmi.

Autokemp je v provozu od 1. května do 30. září. Celoročně nabízíme ubytování v plně bezbariérových apartmánech se sociálním zařízením a kuchyňkou, které je vhodné i pro ubytování pracovníků firem, pořádání školení a různých setkání.

V zimním období nabízíme zvýhodněné ceny ubytování, více v sekci aktuality. Objednávky ubytování nejlépe email nebo mobil.

Dobrá zpráva pro majitele karavanů a ostatní, kteří budou používat elektrické přípojky. Provedli jsme kompletní rekonstrukci el. rozvodů a zásuvkových rozvaděčů. Rozvaděče jsou osazeny chráničem, který okamžitě reaguje na chybu (nepřesnost) v zapojení el. spotřebičů.

Areál autokempu Vám nabízí:

  • pro sportovní vyžití stoly a vybavení na stolní tenis, hřiště na fotbal, volejbal, nohejbal, asfaltové i antukové tenisové kurty, půjčovnu vodních šlapadel a lodiček, vybavení pro tenis, fotbal, nohejbal a volejbal
  • před areálem autokempu je nejmenším návštěvníkům kempu k dispozici nově vybudované dětské hřiště
  • půjčujeme opékací jehly,  káru na dřevo (pokud si již připravené nechcete zakoupit)
  • pokud budete mít zájem, můžete si objednat také vyhlídkovou jízdu po okolí v kočáře taženém koňským spřežením.
  • od května do září nabízíme možnost ubytování pro školy, školky, sportovní oddíly na ubytovně nebo ve srubech (kapacita přes 80 míst),celoročně nabízíme možnost ubytování v našich nových apartmánech se sociálním zařízením a kuchyňkou (kapacita 32 míst) 

     KOUPÁNÍ:

Rybník Buňkov - rozkládá se podél jihovýchodní strany autokempu. Jeho mírný svah v prostoru pláže je vhodný zejména pro děti. Více o rybníku najdete zde nebo v obrazové podobě zde.

Mělické písníky - asi 1,5 km východně od kempu (15 min. chůze kolem Buňkova) jsou vyhlášeným rájem letních radovánek pro svoji čistotu a rozlohu (cca 80 ha). Zde si můžete krom jiného zajezdit na vodních lyžích.

 

STRAVOVÁNÍ:

V kempu je k dispozici restaurace s celodenním provozem, v obci jsou ještě další dvě restaurace vzdálené od kempu asi 200m - hospoda Na křižovatce a restaurace Cikánka.  Další podobná zařízení v hojném počtu najdete v nedalekém městě Přelouči.

Svůj pobyt si také můžete zpříjemnit návštěvou cukrárny nebo stánků s občerstvením přímo v areálu.

Pro příznivce samostatného vaření je v kempu stánek se základními potravinami, širší sortiment čerstvého zboží nabízí samoobsluha v obci Břehy nebo obchody v Přelouči (2km).

V Případě zájmu o rekreační ubytování v okolí kliknete ZDE: Ubytování v rekreačních zařízeních, nebo kempech, chatách, penzionech v Pardubickém kraji

Tým Kempy-chaty.cz

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI