Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Penzion Na Radosti

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

   Náš penzion leží v malebném kraji Boženy Němcové a Aloise Jiráska ve východních Čechách. Najdete ho v malé vesnici Slavětín nad Metují.

 Penzion s jelení farmou patří ke statku rodiny Daškových, oceněných  v roce 2009 Asociací soukromého zemědělství jako Farma roku.

Ubytováni u nás budete ve dvou až čtyřlůžkových pokojích. Na všech pokojích je k dispozici vlastní sociální zařízení, TV a wi-fi připojení zdarma, některé z pokojů mají přístup na terasu. Nabízíme také možnost pobytu tělesně handicapovaným v pokoji se speciálně upravenou koupelnou. Všichni návštěvníci mohou využívat zahradu s posezením a dětským hřištěm, v penzionu pak vybavenou kuchyňku pro hosty, společenskou místnost a dětský koutek. V blízkosti penzionu najdete i  rodinné hospodářství a jelení farmu. Budete-li mít při svém pobytu štěstí, můžete naše jeleny pozorovat skutečně z bezprostřední blízkosti. Děti mají příležitost vidět ve výběhu ovečky, kozičky a gottingenská prasátka. 

Celková kapacita penzionu je 25 lůžek /včetně přistýlek/.

Pro bližší informace nás můžete kontaktovat telefonicky, nebo mailem. Kontaktní údaje naleznete v kategorii kontakt. Nebo využijte rezervační formulář.

V Případě zájmu o rekreační ubytování v okolí kliknete ZDE: Ubytování v rekreačních zařízeních, nebo kempech, chatách, penzionech v Královéhradeckém kraji

Tým Kempy-chaty.cz

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI