Ranč U Sedmi kulí

 

 

 

Stát: 
Česká republika
Kraj: 

Informace

Popis

Vítejte na valašsku

Ranč u sedmi kulí se nachází v centru Valašska v malebné obci Nedašov, nedaleko města Brumov - Bylnice v pohoří Bílých Karpat. Součástí Ranče je hostinec, ubytování, bar - Los Peklos, letní zahrádka, sauna, půjčovna kol. Možnost pořádaní rodinných oslav, školení, firemních a jiných společenských akcí.
 
HOSTINEC

 

Valašská hospůdka s kapacitou 50 osob nabízí posezení ve stylu pravého valašského ranče.
SAUNA

 

Nově v areálu ranče otevřena pravá finská sauna. Možnost objednávky na každý den. Dopřejte si relaxace právě u nás. Příjemné, nové, čisté prostředí. Kapacita sauny je 7 lidí.

Ubytování

 

Nabízíme ubytování v kapacitě cca 20 osob. K dispozici jsou 3-4 lůžkové pokoje s výhledem na okolní krajinu.

Volný čas

 

Lokalita, ve které se Ranč nachází, je předurčena k turistickéme, cykloturistickému a rekreačnímu vyžití. V okolí se nachází jak značené turistické a cyklistické stezky, tak i možnosti pěších a cyklistických tůr "na vlastní pěst", možno navštívit okolní turistické atrakce jako například hrad Brumov, rozhledna Královec, městská muzea v Brumově, Valašských Kloboukách, Čertovy skály, Pulčínské skály a mnoho dalších zajímavostí. Prostředí je vhodné i pro sportovce jako letní i zimní soustředění. V blízkosti Ranče je i lyžařská sjezdovka.

Nabízíme Vám pár fotografií z okolí.
 

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI