Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Rekreační středisko Trnava

 

 

Stát: 
Česká republika
Kraj: 
Oblast: 

Informace

Popis

Rekreační středisko se nachází v obci Trnava u Zlína, 2km od středu vesnice umístěné na úpatí Hostýnských vrchů v Západních Beskydech. Areál je obklopen lesy a loukami, v blízkosti se nachází několik turistických tras a chráněných přírodních památek. Příjezdová cesta navazuje na hlavní silnici spojující Zlín, Bystřici pod Hostýnem, Vsetín, Vizovice, Luhačovice, Slovensko.

Nabízíme především ubytování se stravováním pro skupiny i jednotlivce, turistiku, relaxaci i sportovní vyžití v přilehlém lyžařském areálu. Máme bohaté zkušenosti s poskytováním služeb jako například sportovní soustředění včetně lyžařských výcviků, školy v přírodě a dětské tábory, firemní školení, oslavy a svatby, pobyty pro rodiny s dětmi a relaxačně-sportovní pobyty.

Areál sestává ze čtyř samostatných ubytovacích chat (celkem 70 lůžek) a hlavní budovy, která je klimatizovaná. Najdete zde relaxační centrum, dva sály (jídelna, klubovna), malý bar s tanečním parketem a dětský koutek. Kromě lyžařského vleku se sjezdovkou tu máme bikepark, víceúčelové hřiště a prolézačky pro nejmenší děti. Celý areál je nekuřácký!

CHATA I.(kapacita 24 osob)
V roce 2010 byla tato zděná obytná chata zrekonstruována, hostům je k dispozici od května 2010.
Je zde šest rodinných studií, tedy pokojů se třemi lůžky a přistýlkou, s vlastním sociálním zařízením. Každé studio je vybaveno LCD televizí, WiFi a ledničkou, vlastní vaření je možné ve společné kuchyňce v suterénu chaty. Kuchyňka je vybavená, navíc má TV, a nabízí dostatek prostoru pro 6-10 osob.
V suterénu chaty je také společenská místnost, která slouží zároveň jako tělocvična nebo učebna pro cca 24 osob, tedy celé osazenstvo chaty. Má vlastní WC a sprchu.

CHATA II. (kapacita 20 osob)
Tato chata je také po rekonstrukci, hostům slouží od počátku roku 2009.
Jsou zde dva dvoulůžkové a čtyři třílůžkové pokoje se společným sociálním zařízením, které je v patře i v suterénu chaty, a jedno rodinné studio se třemi lůžky a přistýlkou s vlastním sociálním zařízením. Všechny pokoje mají LCD televizi, WiFi, v rodinném studiu je navíc lednice. Vlastní vaření je možné ve společné kuchyňce v suterénu chaty. Kuchyňka je vybavená, navíc má TV, a nabízí dostatek prostoru pro 4-8 osob.

Rekreační středisko v Trnavě bylo zkolaudováno roku 1982. Dlouhá léta bylo rekreačním objektem OSP (Okresní stavební podnik) Zlín, po Sametové revoluci v majetku Manag a.s. Zlín. V roce 1992 se správci stali manželé Irena a Rudolf Tomšů z Trnavy. V roce 2008 se stala rodina Tomšů novým majitelem celého areálu.

Od roku 2008 probíhá postupná rekonstrukce jednotlivých částí střediska. Podařilo se nám již opravit a zmodernizovat lyžařský areál, zrekonstruovat tři obytné chaty, postavit víceúčelové hřiště, vylepšit zahradní terén. Nyní probíhají stavební úpravy relaxačního centra a sezónní příprava lyžařského areálu. V roce 2012-2013 bychom rádi opravili poslední ubytovací chatu.

O chod Rekreačního střediska a pohodlí hostů  se starají manželé Irena a Rudolf Tomšů, synové Martin, Robert a Rudolf s rodinami a kolektiv sezónních pracovníků.

CHATA III. (kapacita 20 osob)
Tato chata zatím na rekonstrukci čeká, ale pokoje byly letos vybaveny novým nábytkem, takže komfort se pomalu přibližuje dvěma výše zmíněným rekonstruovaným chatám.
Také zde jsou dva dvoulůžkové a čtyři třílůžkové pokoje se společným sociálním zařízením, které je v patře i v suterénu chaty, a jedno rodinné studio se čtyřmi lůžky, s vlastním sociálním zařízením. Všechny pokoje mají WiFi, televizi na vyžádání,  v rodinném studiu je navíc lednice. V této chatě není kuchyňka ani společenská místnost.

CHATA IV.(kapacita 6 osob)
Od února 2011 vám nabízíme možnost ubytování v rodinné chatě pro 5+1 osob. Jedná se o samostatný objekt stojící cca 50m od hlavní budovy. Tři lůžka jsou umístěna v podkrovní ložnici s TV,  další tři lůžka včetně přistýlky se nacházejí v obývacím pokoji s TV. V obývacím prostoru dále najdete plně vybavený kuchyňský a jídelní kout a koupelnu se sprchou. V chatě je klimatizace a Wi-Fi, v jejím suterénu je možné uschovat kola a lyže (vstup zvenčí). Příjemné bude jistě také letní posezení pod zastřešenou terasou, zapůjčení lávového grilu zdarma po dohodě.

Relaxační centrum

Rekreační středisko Trnava je vyhledáváno především kvůli své poloze na pomezí Valašska, uprostřed lesů a luk. Najdete zde klid, čistou přírodu, můžete odpočívat pasivně i aktivně.

Svým hostům se snažíme nabídnout vzrůstající kvalitu ubytování i stravování, v posledních letech jsme se mohli více zaměřit také na doplňující služby, jako jsou lyžařský svah, víceúčelové hřiště a v neposlední řadě také relaxační centrum. Připravili jsme zázemí hodné rodinného horského hotelu, nebo chcete-li kvalitního rodinného penzionu.

Naším krédem je osobní přístup, vstřícnost a především příjemná rodinná atmosféra.

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI