Apartmány Na Labské

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Apartmány Na Labské jsou v bezprostřední blízkosti třísedačkové lanovky skiareálu Špindlerův Mlýn - Labská s 1770 m dlouhou červenou sjezdovkou (horní stanice 1025 m n.m., převýšení 310 m). Výhodou je možnost koupě levnější místní permanentky. Nově postavený apartmánový dům Na Labské nabízí 6 kompletně zařízených apartmánů 2 s terasou a 4 mezonetové, 1 nebo 2 ložnice, plně vybavenou kuchyňskou linku s myčkou, lednicí a mikrovlnkou, jídelní stůl, pohodlnou sedačku s křesly, 1 nebo 2sprchové kouty s toaletou, TV a WIFI. Téměř všechny apartmány jsou situované na jih s panoramatickým výhledem. Snídaně formou švédského stolu podáváme od 8 do 9 hodin ve společenské místnosti s barem. Obědy ani večeře nepodáváme. Večerní raut je možný domluvit předem, minimum 10 osob. Po náročném lyžování a jiných aktivitách se u nás můžete zrelaxovat hned ve dvou regeneračních procedurách a to v sauně nebo páře. Zkuste si, která pro Vás bude ta vhodnější. Je vás víc a chcete se po sportovním dni potkat a společensky se bavit? Nebo byste to rádi spojili s promítáním či přednáškou? Jste vítáni v naší společenské místnosti s příjemným posezením u krbu. Celoroční lanová prolézačka pro děti, 5,5m vysoká. Báječně se po ní leze v létě a v zimě se z ní ještě líp skáče do sněhových závějí.
 
Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.

Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.
Pro majitele objektu
V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.

 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Skiareál Špindlerův Mlýn – Labská

Apartmány Na Labské, jsou v nedaleké blízkosti skiareálu Labská, kam se na lyžích dostane přímo ode dveří, vzdálenost cca 200m. Nově postavená 3-sedačková lanovka je od původního vleku prodloužena o 300m (Max. nadm. výška: 1025 m) a vede až k běžecké trati na Horní Mísečky. Sjezdová trať je označena jako červená s délkou 1770m, svah je upravovaný a technicky zasněžovaný.  Lokalitu doporučujeme zejména pro rodinné lyžování na slunečných sjezdových tratích, výhodou je také možnost koupě levnějších, regionálních permanentek.

Sáňkařská dráha

Jízdu na saních dlouhou necelé 4 kilometry aniž by jste udělali jediný krok pěšky, Vám umožní Sáňkařská dráha ve Špindlerově Mlýně. Přímo na náměstí si u stanoviště autobusů (vedle pošty) zakoupíte jízdenku a označený autobus Vás dopraví až k sáňkařské dráze. Na startu Vám zapůjčíme sáňky, na kterých dojedete dolů zpět ke Špindlerovu Mlýnu a tam je vrátíte do našeho autobusu. Záleží pak jen na Vás, jestli se autobusem vrátíte na náměstí, nebo zda zážitek z jízdy umocníte krátkou procházkou podél řeky Labe.

Bobová dráha

Bobová dráha ve Špindlerově Mlýně nabízí prima zážitek aktivního využití volného času bez rozdílu věku.

Nachází se cca 10 min pěšky od centra v části Bedřichov. K dispozici je i 100m vzdálené parkoviště. Vozíky s brzdou, kterou si volíte optimální rychlost jízdy,  jsou určeny pro jednu nebo dvě osoby. Jízda na 1400 m dlouhé dráze nerezovým žlabem s 22 zatáčkami, 3 tunely a 5 terénními zlomy je snadná a bezpečná.

Snowtubing

Snowtubing je zábavná rozvíjející se sportovní disciplína založená na zdolávání sněžných svahů v gumové nafouknuté tubě (pneumatice).

Snowtubing park - Špindlerův Mlýn - Bedřichov

  •     Bezpečná, bezstarostná 200 m dlouhá dráha
  •     V provozu denně
  •     Jedinečná atmosféra večerních jízd na osvětlené dráze
  •     Výrazné slevy pro školy
  •     Možnosti pronájmu pro soukromé i firemní sportovně společenské akce

Bazén - Aquapark Špindl

Aquapark, tobogány, vířivka, vodní pára, sauna a masáže

Areál AQUA Parku Špindlerův Mlýn Vám nabízí příjemnou relaxaci v rekreačním a dětském bazénu se třemi tobogány včetně člunového tobogánu. K dispozici jsou i malá a velká vířivka, divoká řeka a další atrakce. Teplota vody v rekreačním bazénu je 28oC, ve vířivkách 33oC. Tobogány jsou dlouhé 72,5 a 68,4 metrů, člunový 55 metrů. Hloubka bazénu je 90 - 140 cm, vířivek 80 a 85 cm a v dětském bazénku 30 cm. Novinkou pro letošní rok je AQUAbike - unikátní vodní rotopedy.

Parkování pro návštěvníky aquaparku je zdarma zajištěno na uzavřeném parkovišti.

Bazén – Vodní ráj

Navštivte opět otevřené wellness centrum hotelu VZ Bedřichov, které poskytuje služby i pro širokou veřejnost. Ve wellness centru naleznete Vodní ráj - nejedná o pouhý bazén určený pro kondiční plavání, ale je zde mnoho dalších prvků pro Vaší dokonalou relaxaci a zabavení Vašich dětí - tobogán, divoká řeka, vodní clona, vodní hřib, dětská skluzavka, dětské brouzdaliště, chrliče vody, whirlpool.
 

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI