Chalupa U Supa

 

 

 

Informace

Popis

Rekreační chalupa "U Supa" se nachází v Deštném v Orlických horách na svahu Dříšského kopce a tyčí se ve výšce 800 m.n.m., nabízí pobyt v čistém horském prostředí a poskytuje překrásný výhled na panorama Orlických hor. V chalupě jsou k dispozici apartmány se dvěma až šesti lužky s možností přistýlek. V každém z nich je k dispozici WC, koupelna se sprchovým koutem, kompletně vybavená kuchyň a televizor se satelitem. Každý pokoj je pokryt bezdrátovou sítí WiFi. Součástí chalupy je také kompletně ozvučená společenská místnost s dataprojektorem a samoobslužným barem. Venkovní griloviště se zastřešeným posezením, udírnou a barem zde nabízí možnost konání nejrůznějších oslav a akcí. V areálu chalupy se nachází také nekryté ohniště s posezením. Chalupa má vlastní upravené parkoviště přímo u přístupové asfaltové cesty. V létě můžete navštívit Lanový park přímo zde v Deštném.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI