Chalupa U Supa

 

Informace

Popis

Rekreační chalupa "U Supa" se nachází v Deštném v Orlických horách na svahu Dříšského kopce a tyčí se ve výšce 800 m.n.m., nabízí pobyt v čistém horském prostředí a poskytuje překrásný výhled na panorama Orlických hor. V chalupě jsou k dispozici apartmány se dvěma až šesti lužky s možností přistýlek. V každém z nich je k dispozici WC, koupelna se sprchovým koutem, kompletně vybavená kuchyň a televizor se satelitem. Každý pokoj je pokryt bezdrátovou sítí WiFi. Součástí chalupy je také kompletně ozvučená společenská místnost s dataprojektorem a samoobslužným barem. Venkovní griloviště se zastřešeným posezením, udírnou a barem zde nabízí možnost konání nejrůznějších oslav a akcí. V areálu chalupy se nachází také nekryté ohniště s posezením. Chalupa má vlastní upravené parkoviště přímo u přístupové asfaltové cesty. V létě můžete navštívit Lanový park přímo zde v Deštném.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI