Chata Aurora

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Naši chatu Aurora najdete na polovině cesty mezi Velkou Úpou a Pecí pod Sněžkou na jižním svahu asi 100 m nad hlavní silnicí. Chata je postavena v klasickém krkonošském stylu. Nabízí klidné prostředí vhodné pro rodinnou rekreaci. Chata Aurora nabízí ubytování ve 2-3 lůžkových pokojích s možností přistýlek. Sociální zařízení je společné. Sprchy a WC v přízemí, na patře WC a umývárna. Hosté si zde vaří sami a nebo mohou využívat služeb okolních restaurací. Kuchyňka je vybavena plynovým a elektrickým sporákemvarnými konvicemi, lednicí, mrazákem a mikrovlnou troubou, ke každému pokoji je skříňka s nádobím. Jídelna zároveň slouží jako společenská místnost, která je vybavena TV, SAT, DVD přehrávač. K chatě patří vlastní udržované parkoviště, které mohou hosté využívat zdarma po dobu pobytu. Přímo u chaty je prostor na odpočinek a sportovní vyžití – míčové hry, petangue, malý venkovní bazén. Je zde malé ohniště a lze zapůjčit i gril. Po dohodě lze v okolí zajistit zapůjčení kola, použití tenisového kurtu. V Peci pod Sněžkou lze využít krytý bazén, rikochet, bowling, squash, bobová dráha.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI