Chata Honzík

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chata Honzík se nalézá ve východní části Krkonoš v Temném Dole poblíž Pece pod Sněžkou u obce Horní Maršov. Svým umístěním a stylem je klasickou horskou chalupou, bývalou hospodářskou usedlostí přestavěnou k rekreačním účelům. Nachází se přímo uprostřed krásných zdravých lesů na východním úbočí Světlé hory (1244 m. n/m.) 500 metrů od řeky Úpy. Kapacita chaty je 40 – 50 lůžek. Některé pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a ostaní jsou zabezpečeny soc. zařízením společným. Součástí chaty je sportovní místnost s pingpongovým stolem a ribstoly, sauna, jídelna s barem a dále společenská místnost s krbem a televizí. Před chatou je možné posedět na terase nebo u otevřeného ohniště s možností rožnění. Příznivci sjezdových disciplin zde mají výhodu velkého výběru lyžařských areálů od Pece pod Sněžkou, přes Portášky ve Velké Úpě, po areál na Černé hoře nad Janskými Lázněmi, odkud je možné dojet na sjezdovkách zpět až na chatu. Všechny tyto areály jsou dostupné, včetně mnoha dalších menších sjezdovek, v zimě zdarma skibusy, které staví na zastávce pod chatou a to včetně nočního lyžování. Přímo v Horním Maršově se nachází též dvě sjezdovky a v neposlední řadě přímo na louce u chaty je malý lyžařský vlek vhodný pro děti a začínající lyžaře.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI