Chata Karosa

 

Informace

Popis

Horská chalupa Karosa je svojí polohou ideálním místem k zajištění všech typů dovolené a relaxace. Zajistíme prostor pro pořádání: aktivní dovolené, víkendových nebo týdenních pobytů se sportem, víkendových nebo týdenních pobytů s cykloturistikou nebo turistikou, víkendových nebo týdenních pobytů spojené s toulkami krásnou horskou přírodou, zimních víkendových nebo týdenních pobytů se sjezdovým i běžeckým lyžováním a snowboardingem, seniorských pobytů, vzdělávacích pobytů, firemních a podnikových akcí, srazů, svateb, večírků a oslav. Nabízíme ubytování ve dvou třílůžkových, v šesti čtyřlůžkových a dvou šestilůžkových pokojích. Stravování zajistíme dle přání a požadavků, v případě potřeby vaříme i diety. Společenskou místnost s TV propojenou s barem. Saunu - pravá sauna vytápěná dřevem s vlastním krytým bazénkem a se stálou teplotou vody +4°C, cca pro patnáct osob, ideálním místem pro relaxaci. Úschovnu lyží a kol. Víceúčelové hřiště s antukovým povrchem - lze využít k míčovým hrám a k aktivnímu odpočinku. Bezplatné zapůjčení - stůl na stolní tenis a pálky, míče, rakety na badmington a líný tenis, síť na nohejbal a volejbal, petanque. Venkovní ohniště s grilem – vhodné k posezení. Dopravu - v zimním období lze využít skibus, který má zastávku 30 m od chalupy. Venkovní dětský koutek – houpačky a pískoviště, dětský bazén a letní terasu s občerstvením.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI