Horská chata U Kokrháče

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme vám celoroční ubytování ve stylově zrekonstruované horské chatě U Kokrháče, která se nachází v malebném zákoutí Dolní Malé Úpy v nadmořské výšce 940m. Svým umístěním nabízí naprosté soukromí a ničím nerušený pobyt. Ubytování je možné ve 2-3 lůžkových pokojích s možností přistýlky. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, LCD televizí s DVD přehrávačem. TV satelit a wi-fi v celém objektu. Nadstandardním doplňkem chaty je místnost s vířivkou a saunou. Dále můžete využít velkou společenskou místnost s krbem, plazmovou obrazovkou, karaoke a další zábavu (playstation). U objektu se nachází také nové venkovní posezení s krbem a hřiště pro děti s klouzačkou a houpačkami. Během lyžařské sezóny je k dispozici také lyžárna s elektrickým sušákem bot. Maximální počet lůžek: 17 + 2 dětské postýlky.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI