Pension Villa Schatzlar

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Pension  Schatzlar leží v středu města Žacléř . Nebližší restaurace a potraviny jsou ve vzdálenosti  200 m.
Nabízíme 2 rodinné apartmány se zařízením. Vlastní parkoviště a velkou zahradu. V zimní sezoně skvělé lyžařské podmínky, a bezproblémový přijezd až k pensionu Pension Schatzlar je vzdálen 1000m od lyžařského areálu Prkenný důl a 100m od Krkonošského Národního parku, zde začínají také turistické stezky.

Pension Villa Schatzlar se nachází ve středu města Žacléře, v krásnem prostředí východních Krkonoš. Žacléřsko patří mezi klidnější horská střediska, což je jeho velkou vyhodou. Lyžaři i snowboardisté mohou využít dva sjezdové areály v Prkenném dole.

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI