Penzion Herta II

 

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Vážení hosté, pension Herta I najdete v půvabném Lysečinském údolí 10 km od centra východních Krkonoš – Pece pod Sněžkou. Nadmořská výška 650 m. n. m. nabízí milovníkům hor  dostatek možností celoročního vyžití. V letních měsících je k dispozici široká škála sportovních aktivit přímo při pensionu a v zimě zde najdete několik lyžařských vleků a upravujeme i běžecký okruh.

Pension Herta I je rodinný horský pension s komplexními službami, které uspokojí i náročné klienty. Moderní pension nabízí vše pro rekreaci a aktivní odpočinek. Je vhodný pro rodinnou rekreaci, seniory, pořádání seminářů i školení managementu. Svým charakterem a zaměřením lépe vyhovuje rodinám se staršími dětmi. Kapacita 16 lůžek zajišťuje komorní prostředí a max.  pohodlí vaší dovolené. K dispozici jsou 2 a 3lůžkové pokoje a 1 apartmán. Všechny pokoje mají vlastní předsíň, kompletní soc. zařízení, přípojku TV-Sat. a Wi-Fi. Dva pokoje s jižní dispozicí mají slunný a prostorný balkon. K nabídce pensionu patří mnoho služeb, které si prohlédnete rozkliknutím příslušné služby v menu.

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI