Penzion Herta II

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Vážení hosté, pension Herta I najdete v půvabném Lysečinském údolí 10 km od centra východních Krkonoš – Pece pod Sněžkou. Nadmořská výška 650 m. n. m. nabízí milovníkům hor  dostatek možností celoročního vyžití. V letních měsících je k dispozici široká škála sportovních aktivit přímo při pensionu a v zimě zde najdete několik lyžařských vleků a upravujeme i běžecký okruh.

Pension Herta I je rodinný horský pension s komplexními službami, které uspokojí i náročné klienty. Moderní pension nabízí vše pro rekreaci a aktivní odpočinek. Je vhodný pro rodinnou rekreaci, seniory, pořádání seminářů i školení managementu. Svým charakterem a zaměřením lépe vyhovuje rodinám se staršími dětmi. Kapacita 16 lůžek zajišťuje komorní prostředí a max.  pohodlí vaší dovolené. K dispozici jsou 2 a 3lůžkové pokoje a 1 apartmán. Všechny pokoje mají vlastní předsíň, kompletní soc. zařízení, přípojku TV-Sat. a Wi-Fi. Dva pokoje s jižní dispozicí mají slunný a prostorný balkon. K nabídce pensionu patří mnoho služeb, které si prohlédnete rozkliknutím příslušné služby v menu.

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI