Penzion Pod strání

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Penzion je vhodný pro letní i zimní rodinnou či kolektivní rekreaci, rodinné a kolektivní oslavy s využitím restaurace a slunné jižní terasy. Penzion je velice dobře situovaný, v zimě přímo od dveří domu vyrazíte na lyžích ke sjezdovkám či běžeckým tratím, v létě Vám nabízí ideální výchozí polohu na pěší turistiku a cykloturistiku. O Vaše pohodlí a příjemně strávené chvilky odpočinku v našem penzionu se rádi postaráme po celý Váš pobyt.

    Penzion Pod Strání nabízí 16 pevných lůžek a 14 lůžek na přistýlkách. Pokoje jsou prostorné (cca 18 m2 ).

    Čtyři dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek.

    Dva čtyřlůžkové dvoupokojové apartmány s možností 2 nebo 4 přistýlek.

Rodinný pokoj s koupelnou (sprchový kout, umyvadlo, wc), chodbičkou se šatní skříní, botníkem a zrcadlem je rozdělen do dvou ložnic. V zadní ložnici se nachází dvoulůžková postel, pohodlná pohovka, kterou lze využít jako přistýlku pro dvě osoby, stoleček. Ložnice v přední části pokoje je vybavena dvoulůžkovou postelí, pohodlnou pohovkou sloužící také jako přistýlka pro dvě osoby, stolečkem, psacím stolem, ledničkou s minibarem.
 

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI