Penzion U jasanu

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Penzion U jasanu je položen v údolí řeky Labe. Pěšky se můžete vydat na kratší procházky směrem na Třídomí, nebo Horní Mísečky. Autem nebo autobusem se lze přesunout do Špindlerova Mlýnu, odkud se dá vyrazit na různé horské túry, anebo si užívat horského prostředí v bezpočtu příjemných špindlerovských restaurací:-) Při pěkném počasí se, nezávisle na ročním období, dá strávit krásný den v blízkosti chaty - kratšími procházkami, houbařením, sluněním na terase,... Výhled z penzionu na Pláně je nezapomenutelný.

V blízkosti penzionu je na výběr z několika možností jak si výborně zalyžovat. Necelé 2km od penzionu se nachází areál Labská, vhodný pro rodinné lyžování. V areálech Svatý Petr, Medvědín, Hromovka a Horní Mísečky si vybere každý lyžař ideální lyžovačku. Kromě Špindlerova Mlýnu se lze přesunout do nedalekých středisek Herlíkovice, Benecko, nebo Černá hora. Většina areálů nabízí, kromě různých druhů sjezdovek i moderně vybavené SnowParky. V okolí není problém sehnat kvalitní půjčovny vybavení a základní lektorské kurzy.

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI