Ubytování Věra Pachlová

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Rodinný domek po rekonstrukci v řadové zástavbě nad Pilníkovem. Slouží jako chalupa s celoročním ubytováním pro 4 + 3 + 2 osob. Vytápění el. + krbová vložka, teplá voda. Spotřebiče - 2 ledničky, mikrovlnná trouba, pračka, el. sporák, žehlička, rádio, televize + satelit. Kuchyň propojená s obývací místností, ložnice, pokoj, 2 WC, 2 koupelny. Venkovní prostory - předzahrádka možnost posezení s grilem, zahrada přírodní ohniště s posezením. V místě je autobusové a vlakové spojení směr Trutnov a Jánské Lázně - Černá Hora.

Cyklostezky, v místě sportovní areál s dětským hřištěm, vycházky po okol, sběr hub, hospůdky i restaurace s pivem Krakonoš, v zimním období upravované běžecké tratě, SKI areály v Mladých Bukách a na Černé Hoře . Vhodné pro rodiny s dětmi i s domácími mazlíčky. Ceny v letní sezóně 5 500,-, zimní sezóně 6 500,- na týden.

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI