Ubytování Věra Pachlová

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Rodinný domek po rekonstrukci v řadové zástavbě nad Pilníkovem. Slouží jako chalupa s celoročním ubytováním pro 4 + 3 + 2 osob. Vytápění el. + krbová vložka, teplá voda. Spotřebiče - 2 ledničky, mikrovlnná trouba, pračka, el. sporák, žehlička, rádio, televize + satelit. Kuchyň propojená s obývací místností, ložnice, pokoj, 2 WC, 2 koupelny. Venkovní prostory - předzahrádka možnost posezení s grilem, zahrada přírodní ohniště s posezením. V místě je autobusové a vlakové spojení směr Trutnov a Jánské Lázně - Černá Hora.

Cyklostezky, v místě sportovní areál s dětským hřištěm, vycházky po okol, sběr hub, hospůdky i restaurace s pivem Krakonoš, v zimním období upravované běžecké tratě, SKI areály v Mladých Bukách a na Černé Hoře . Vhodné pro rodiny s dětmi i s domácími mazlíčky. Ceny v letní sezóně 5 500,-, zimní sezóně 6 500,- na týden.

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI