Vila BARBORA

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

V roce 2009 byla Vila zrekonstruována na penzion s ubytovací kapacitou šesti dvoulůžkových pokojů. Polovina pokojů je vybavena původním starožitným nábytkem pro zachování charakteru prvorepublikové vily. Zároveň byla Vila rozšířena o restauraci s kapacitou 50 míst odkud je za příznivého počasí výhled do kouzelné okolní krajiny.
 
Penzion nabízí útulné, nadstandardní ubytování s kapacitou 6 dvoulůžkových pokojů. Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení a možnost přistýlky (celková kapacita 18 lůžek). Polovina pokojů je vybavena původním starožitným nábytkem pro zachování charakteru prvorepublikové vily, druhá polovina respektuje současný trend v ubytovacích službách. Pro rodiny s dětmi je možné předem objednat dětskou postýlku.

Vybavení­ pokoje

    Hotelový telefon
    Osobní trezor
    Němý sluha
    WI-FI
    Fén, žehlící prkno a osobní­ váha
    Vana/sprchový kout
    WC
 

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI