Vila BARBORA

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

V roce 2009 byla Vila zrekonstruována na penzion s ubytovací kapacitou šesti dvoulůžkových pokojů. Polovina pokojů je vybavena původním starožitným nábytkem pro zachování charakteru prvorepublikové vily. Zároveň byla Vila rozšířena o restauraci s kapacitou 50 míst odkud je za příznivého počasí výhled do kouzelné okolní krajiny.
 
Penzion nabízí útulné, nadstandardní ubytování s kapacitou 6 dvoulůžkových pokojů. Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení a možnost přistýlky (celková kapacita 18 lůžek). Polovina pokojů je vybavena původním starožitným nábytkem pro zachování charakteru prvorepublikové vily, druhá polovina respektuje současný trend v ubytovacích službách. Pro rodiny s dětmi je možné předem objednat dětskou postýlku.

Vybavení­ pokoje

    Hotelový telefon
    Osobní trezor
    Němý sluha
    WI-FI
    Fén, žehlící prkno a osobní­ váha
    Vana/sprchový kout
    WC
 

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI