Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Vila Les Království - Dvůr Králové

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Vila Les Království - ubytování Dvůr Králové

Vila Les Království je rozdělena na dva samostatné prostorné apartmány. Vila se nachází blízko přehrady Les Království (500 m), s výhledem na místní horu Zvičinu (cca 10 km) a s dobrým autobusovým spojením do Dvora Králové (7 km). K dispozici je bazén a Wi-Fi. Všechny apartmány mají posezení, jídelní kout, kuchyni s myčkou nádobí, sporákem, kávovarem i rychlovarnou konvicí a koupelnu s vanou i bezplatnými toaletními potřebami. Některé také TV a DVD.

 

Užijte si dovolenou ve vlastním apartmánu s těmito výhodami:

 • lokalita uprostřed krásné přírody
 • k dispozici vlastní zahrada
 • bazénem vyhřívaným solárními panely
 • vyhlášená houbařská lokalita

 

Popis penzionu

Vila Les Království stojí na pozemku o celkové rozloze 5000 m2. K venkovnímu vyžití slouží hostům především krytý bazén, který je vyhřívaný solárními panely. Děti mohou využít travnatou plochu/dětské hřiště 2000 m2 k sportovním hrám (fotbal, kroket, badminton..), na které je i basketbalový koš a trampolína. K odpočinkovým zónám patří lehátka u bazénu, houpačky ve stínu vzrostlých borovic, či posezení u grilu.

Parkování je umožněno přímo na pozemku před vchodem. V zahradním domku je možné uschování a uzamčení vlastních kol či jiných sportovních potřeb. Za poplatek půjčujeme i kola.

Nabízíme ubytování ve dvou apartmánech. Každý apartmán má rozlohu 180 m2, vlastní obývací pokoj, koupelnu, kuchyň a 3 ložnice, připojení k WiFi. Ložnice jsou 2-3 lůžkové. Celkem je každý apartmán pro 6-7 osob s možností zapůjčení 2 dětských postelí.

K vnitřnímu vybavení každého apartmánu patří pračka a sušička. V kuchyni je samozřejmostí jídelní kout, mikrovlnná trouba, 4 plotýnkový sporák, lednice s mrazákem, dále kávovar či pekárna na chléb. V obývacím pokoji je sedací souprava, spoustu společenských her, TV se satelitním připojením. Koupelna v přízemí je vybavena kromě umyvadla, WC, sprchového koutu i vanou.

 

Interiér přízemí

 • Rozloha: 180m2
 • 3 x Ložnice: 1x dvoulůžková + 2 x třílůžková + možnost zapůjčení 2 dětských postelí. V ceně ubytování je ložní povlečení a ručníky.
 • Koupelna: s umyvadlem, WC, sprchovým koutem a vanou.
 • WC: 2. samostané WC s umyvadlem
 • Kuchyň s jídelnou: vybavená mikrovlnnou troubou, 4 plotýnkovým sporákem, lednicí s mrazákem, myčkou nádobí, dále je k dispozici kávovar či pekárna na chlébMycí a čistící potřeby jsou v ceně ubytování.
 • Obývací pokoj: sedací souprava, TV se satelitem, DVD přehrávač, společenské hry k zapůjčení zdarma, s výstupem na terasu a zahradu.

 

Interiér 1. patro

 • Rozloha: 180m2
 • 3 x Ložnice: 1x dvoulůžková + 2x třílůžková + možnost zapůjčení 2 dětských postelí. V ceně ubytování je ložní povlečení a ručníky.
 • Koupelna: s umyvadlem, WC, sprchovým koutem a vanou.
 • Kuchyň s jídelnou: vybavená mikrovlnnou troubou, 4 plotýnkovým sporákem, lednicí s mrazákem, myčkou nádobí, dále je k dispozici kávovar či pekárna na chlébMycí a čistící potřeby jsou v ceně ubytování.
 • Obývací pokoj: sedací souprava, TV se satelitem, společenské hry k zapůjčení zdarma.

 

 


 

Nejbližší vodní toky - přehrady - jezera - rybníky

 

 


 

 

Galerie
Ceník

Kontakt

Kontaktní formulář
Aktivity a okolí

Tipy na výlet

Obec Nemojov

Obec Nemojov leží 7 km od Dvora Králové nad Labem. V současnosti má obec přes 730 obyvatel. V roce 1997 byla obec Nemojov zvolena vesnicí roku Královéhradeckého kraje.Obec má 4 části a to Horní Nemojov, Dolní Nemojov, Nový Nemojov a Nemojov – Starobucké Debrné.

V obci nalezneme potřebnou občasnou vybavenost. Konkrétně základní školu, mateřskou školu, školní jídelnu, knihovnu, obchod se smíšeným zbožím, poštu, restaurace, dětská hřiště, fotbalové hřiště na malou kopanou, tenisové kurty, tělocvičnu, autobusové spojení (směr Dvůr Králové, Hostinné, Vítězná), apod.

 

Přehrada Les království

je údolní přehradní nádrž na řece Labi vystavěná v roce 1920. Leží u samoty Tešnov v katastrálním území Bílá Třemešná, 4 km proti proudu od města Dvůr Králové nad Labem, v úzkém údolí, jež prochází Kocléřovským hřbetem. Na levém břehu ji lemuje rozsáhlý lesní komplex Království, zbytek starého hraničního hvozdu, po němž získala přehrada své jméno.
Přehrada je v českých poměrech neobvyklá svým vysoce estetickým stavebním provedením.

 

Ratibořice

je místní část města Česká Skalice. Leží v údolí Úpy a je známá zejména díky spisovatelce Boženě Němcové, která zde prožila své dětství. To ovlivnilo její budoucí tvorbu a její nejznámější dílo, Babička, je místem zasazeno právě do Ratibořic. Zdejší zámek, Staré bělidlo či Ludrův mlýn jsou zejména v létě častým cílem turistů.

 

Kuks

je obec, kterou najdete v malebném Podkrkonoší, v tichém sevřeném údolí horního toku Labe, mezi městy Jaroměř a Dvůr Králové na hlavním silničním tahu z Hradce Králové do Krkonoš. Zde se nachází národní kulturní památka - Hospital Kuks. Tento barokní areál zahrnuje také např. úchvatné alegorie lidských Ctností a Neřestí od Matyáše Bernarda Brauna, kostel Nejsv. Trojice, prastarou lékárnu U Granátového jablka či hrobku zakladatele Kuksu F. A. Šporka.V domě se také nachází jediná profesní instituce svého druhu u nás - České farmaceutické muzeum. Západně od Kuksu naleznete přírodní galerii biblických výjevů, zvanou podle svého autora Braunův Betlém.

 

 

 

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI