Wellness pension Fulda

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Wellness pension Fulda – ubytování pro rodiny s dětmi v Krkonoších v malebném městečku Černý Důl. Penzion je určen především pro rodiny s dětmi, ale je vhodný i pro firemní akce, sportovní soustředění apod. Dům po celkové rekonstrukci 2013, ubytování v rodinných apartmánech nebo dvou až čtyřlůžkových pokojích. Dětská herna, stolní tenis, kulečník, stolní fotbal, šipky, wellness, parkoviště, Wifi, skibus přímo u domu. Máme pro Vás připraven venkovní vyhřívaný bazén se slanou vodou. Dále připravujeme dětské hřiště. Všechny naše apartmány i pokoje nabízí wi-fi, tv, satelit. K dispozici je parkoviště přímo u penzionu.

 

Wellness
 
Prohřejte se v naší Finské sauně nebo infrasauně. Můžete si pustit svoji oblíbenou hudbu z cd nebo flashdisku.

Uvolněte se ve vířivé vaně a dopřejte si chromoterapii a vodní masáž celého těla. Vodu měníme a vanu čistíme po každém zákazníkovi!!! Vířivka je v samostatné místnosti, kde Vás nikdo nebude rušit.

Na závěr si můžete dopřát uvolňující masážní sprchu.

Objednání je nutné minimálně 3 hodiny předem.
 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI