Wellness pension Fulda

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Wellness pension Fulda – ubytování pro rodiny s dětmi v Krkonoších v malebném městečku Černý Důl. Penzion je určen především pro rodiny s dětmi, ale je vhodný i pro firemní akce, sportovní soustředění apod. Dům po celkové rekonstrukci 2013, ubytování v rodinných apartmánech nebo dvou až čtyřlůžkových pokojích. Dětská herna, stolní tenis, kulečník, stolní fotbal, šipky, wellness, parkoviště, Wifi, skibus přímo u domu. Máme pro Vás připraven venkovní vyhřívaný bazén se slanou vodou. Dále připravujeme dětské hřiště. Všechny naše apartmány i pokoje nabízí wi-fi, tv, satelit. K dispozici je parkoviště přímo u penzionu.

 

Wellness
 
Prohřejte se v naší Finské sauně nebo infrasauně. Můžete si pustit svoji oblíbenou hudbu z cd nebo flashdisku.

Uvolněte se ve vířivé vaně a dopřejte si chromoterapii a vodní masáž celého těla. Vodu měníme a vanu čistíme po každém zákazníkovi!!! Vířivka je v samostatné místnosti, kde Vás nikdo nebude rušit.

Na závěr si můžete dopřát uvolňující masážní sprchu.

Objednání je nutné minimálně 3 hodiny předem.
 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI