ŽPSV Čertův důl - ubytování na chatě

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Ubytování na chatě - Čertův Důl

Nabízíme ubytování pro 27 osob s pokoji od 2 až 5 lůžek. Pokoje jsou standartně vybaveny, postel (peřiny+povlečení), stůl,skříň,zrcadlo a věšák na osobní věci. Dvě socialní zařízení-wc+sprcha+umyvadla.Kuchyňka je  společná a plně vybavena se standartním vybavením + místnost na uskladnění potravin. Ubytovaní si vaří sami ve své režii.

Ubytovaní dále můžou využívat společné prostory, jako jsou jídelna s LCD televizí, HD satelit, DVD. Dále sklípek s vlastním výčepem pro společné akce. Venkovní posezení s krbem nebo s udírnou a klasické ohniště. Možnost připojení na internet přes WIFI

Historie Čertova dolu

Čertův důl - rekreační víska (720 m) ve svahovitém údolí schoulená pod hlavním hřebenem Orlických hor - Homolí, Tetřevcem a Strážným. Připomíná se roku 1790. Prochází jí silnička v úbočí Homole (Střední vrch) končící v sedle na hřebeni. Původně dřevařská osada založená za kolonizace. Vyráběly se zde mimo jiné i dubové krabičky pro potřebu v lékárenství.

 

Další horské chaty a chalupy v oblasti Orlické hory naleznete zde


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Ceník

Ceník chaty:

  • Cena v letní sezóně od 220kč/osobu  (Podle počtu osob a délky ubytování).
  • Cena v zimní sezóně od 260kč/osobu (podle počtu osob a délky ubytování)
  • Děti do deseti let mají slevu ve výši 50 %, děti do tří let bez vlastního lůžka zdarma.

V ceníku není zahrnut rekreační poplatek 5 kč/osoba starší 18 let/den, který se platí hotově správci při nástupu a odvádí obci. Děti platí od 3 let do 18 let 2 kč.

Uvedené ceny jsou včetně DPH.

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI