Apartmá - pension Šmídová

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Dovolujeme si Vám nabídnout ubytování v penzionu v Horní Rokytnici nad Jizerou. Rokytnice nad Jizerou je horské středisko, které se nachází v západní části Krkonoš. Každý návštěvník má možnost velkého sportovního i společenského vyžití během celého roku. Ubytování nabízíme v několika pokojích v prvním podlaží. Celková kapacita je 12 lůžek s možností přistýlek. Na podlaží je k dispozici kuchyň s veškerou výbavou, jídelna, sprchy a WC. Každý pokoj má vlastní barevný televizor se satelitem. Dále nabízíme jeden čtyřlůžkový bezbariérový pokoj s kuchyní, WC, sprchovým koutem a TV+Sat. V letních měsících je možnost využití dvou velkých lodžií pro posezení s krásným výhledem na celou Rokytnici, dále pak možnost grilování příp. opékání na ohništi. 100 metrů od našeho domu jsou 4 lyžařské vleky s možností nočního lyžování do 22 hodin. V okolí penzionu je i několik restaurací, obchodní centrum, sportovní hala, fitness, sauna, tenisové dvorce, ski servis a půjčovny lyžařské výzbroje a horských kol.

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI