Apartmá - pension Šmídová

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Dovolujeme si Vám nabídnout ubytování v penzionu v Horní Rokytnici nad Jizerou. Rokytnice nad Jizerou je horské středisko, které se nachází v západní části Krkonoš. Každý návštěvník má možnost velkého sportovního i společenského vyžití během celého roku. Ubytování nabízíme v několika pokojích v prvním podlaží. Celková kapacita je 12 lůžek s možností přistýlek. Na podlaží je k dispozici kuchyň s veškerou výbavou, jídelna, sprchy a WC. Každý pokoj má vlastní barevný televizor se satelitem. Dále nabízíme jeden čtyřlůžkový bezbariérový pokoj s kuchyní, WC, sprchovým koutem a TV+Sat. V letních měsících je možnost využití dvou velkých lodžií pro posezení s krásným výhledem na celou Rokytnici, dále pak možnost grilování příp. opékání na ohništi. 100 metrů od našeho domu jsou 4 lyžařské vleky s možností nočního lyžování do 22 hodin. V okolí penzionu je i několik restaurací, obchodní centrum, sportovní hala, fitness, sauna, tenisové dvorce, ski servis a půjčovny lyžařské výzbroje a horských kol.

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI