Apartmány Rozárka

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme příjemné ubytování ve městě Turnov - v srdci atraktivního prostředí Českého ráje. Apartmány jsou pohodlně a útulně zařízené. Nabízí špičkovou kvalitu za minimální ceny oproti konkurenci. Všechny čtyři apartmány jsou velké cca 55 m2. Vybavení apartmánu: lůžka o rozměrech 90x200 cm, noční stolky, osvětlení stropní a lampy, křesla, šatní skříň, nebo věšáky, komody a prostor k zavěšení ramínek (věšáky), zrcadlo, povlečení, polštář a přikrývka, barevný televizor s dálkovým ovládáním, satelit a WIFI připojení zdarma,
plně vybavená kuchyň s lednicí, mikrovlnná trouba, rychlovará konvice a varná deska.

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Okolí Turnova

Český ráj se nachází přibližně 90 km severně od hlavního města Prahy a skýtá svým návštěvníkům mnoho potěšení v podobě nesčetného množství jak přírodních, tak i kulturních památek, proto také název Český ráj, který mu dali v 18. století, zdejší oblastí nadšení, návštěvníci lázní Sedmihorky. Návštěvník Českého ráje v něm nalezne nespočet hradů a zámků, které na něj dýchnou historií, díla lidové architektury, ale i kouzelná skalní města a malebnou krajinu s rybníky a řekou Jizerou. Pro své přírodní krásy se Český ráj stal první chráněnou krajinnou oblastí v České republice a posléze i jedním z geoparků UNESCO.
Český ráj zhruba ohraničují města jako Jičín, Sobotka, Mnichovo Hradiště, Sychrov, Semily a několik dalších, Srdcem Českého ráje je pak město Turnov s kulturně historickým centrem.
 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI