Chalupa Makov

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Dům je vytápěn el. přímotopy. U domu lze zaparkovat 2 až 3 automobily. Za domem je k dispozici otevřené ohniště. Maximální kapacita domu je cca 14 osob. Cena je stanovena pro 10 osob, podmínky pro více osob je nutno předem projednat. Obec Paseky nad Jizerou se nachází na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš, nedaleko Rokytnice nad Jizerou (cca-5 km) a Harrachova (cca-15km), tedy v těsné blízkosti lyžařských areálů. I lyžařské svahy v Pasekách jsou uměle zasněžovány. Především se jedná o turistickou oblast. V obci jsou celkem 4 lyžařské vleky. Dva o délce 1175 metrů, jeden 800 metrů a jeden dětský. Zde si lze i půjčit lyž. vybavení. Pro začátečníky zde pracuje lyž. škola.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI